Bangtani wrócili z gali Billboard Music Awards z dwiema statuetkami. Fani mogli zobaczyć zespół również na scenie.

Wieczór tegorocznej gali wręczenia nagród BBMAs BTS może z pewnością zaliczyć do udanych. Zespół zdobył nagrody w obu kategoriach, w jakich był nominowany – Top Social Artist oraz Top Duo/Group. Pierwsza wymieniona statuetka to trzecia taka dla boysbandu. Grupa rywalizowała o nią z Arianą Grande, Louisem Tomlinsonem, EXO i GOT7. Chłopcy bardzo ucieszyli się z nagrody i obiecali, że dadzą z siebie wszystko podczas gali.`

BTS to pierwszy koreański zespół, który wróci do domu z tytułem najlepszej grupy BBMAs. Nominowani do niej zostali również Dan + Shay, Imagine Dragons, Maroon 5 i Panic! At the Disco. To jednak Bangtani okazali się najlepsi. „Dziękujemy, ARMY! Dziękujemy, Billboard Music Awards. Nadal nie mogę uwierzyć, że jesteśmy tutaj na scenie z tyloma wspaniałymi artystami. Było to możliwe jedynie dzięki małym rzeczom, jakie nas ze sobą łączą, moc BTS i ARMY. Jesteśmy tymi samymi chłopakami, [co] sześć lat temu. Nadal mamy te same marzenia, nadal mamy te same obawy, nadal mamy te same myśli. Śnijmy najlepsze sny razem. Dziękuję. Kocham Was wszystkich”, powiedział na scenie lider zespołu, RM.

Podczas gali Bangtani wykonali Boy With Luv na żywo po raz pierwszy z Halsey. Piosenka to tytułowy utwór nowej płyty grupy, „Map of the Soul: Persona”. Zarówno krążek, jak i sam kawałek bardzo dobrze poradziły sobie w późniejszych rankingach magazynu Billboard. Sprawdźcie jak wypadli na scenie:

Przypomnijmy, że BTS wzięło udział w gali w Las Vegas już trzeci rok z rzędu. Drugi raz wystąpiło natomiast na scenie. W 2018 zobaczyliśmy występ zespołu z Fake Love. Przypomnijmy, że jedynym koreańskim artystą, który także może pochwalić się nagrodę BBMAs, jest PSY. Solista w 2013 roku zdobył statuetkę w kategorii Top Streaming Song za swój hit Gangnam Style.

 

źródło zdjęcia: K-pop Herald

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.