Boysband wróci do domu ze statuetką w kategorii Top Social Artist.

Na gali w Las Vegas Bangtani powtórzyli swój zeszłoroczny sukces i odebrali nagrodę jako najpopularniejszy artysta na mediach społecznościowych. Chłopcy nie kryli radości wygraną. „Dziękujemy Billboard Music Awards za tę cudowną nagrodę dwa lata z rzędu! Tym razem mieliśmy okazję pomyśleć, co znaczy dla nas 'social’ i wielu naszych fanów powiedziało nam, że nasza muzyka naprawdę zmieniła ich życie. Teraz zdajemy sobie sprawę, że nasze słowa niosą w sobie przesłanie dzięki Wam. I ARMY, Wasze słowa sprawiają, że możemy iść dalej i walczyć”, powiedział na scenie pewnie RM. Jimin zwrócił się natomiast bezpośrednio do fanów po koreańsku i dodał, że „tę statuetkę tak naprawdę otrzymujecie Wy wszyscy. Bardzo Wam dziękujemy i kochamy Was”. Zespół pokonał w tej kategorii Justina Biebera, Arianę Grande, Demi Lovato i Shawna Mendesa. Przypomnijmy, że BTS to jedyny k-popowy zespół, który wygrał na BBMAs. Pierwszym artystą, któremu się to udało był PSY z Gangnam Style w 2013 roku. Solista otrzymał wówczas nagrodę w kategorii Top Streaming Artist.

 

 

Trzeba zaznaczyć, że w tym roku grupa otrzymała okazję zaprezentowania się na scenie. Boysband wystąpił ze swoją najnowszą piosenką, Fake Love. Poniżej możecie zobaczyć fragment tego, jak sobie poradzili:

BTS wrócił 18 maja ze swoim trzecim pełnym albumem w karierze, „Love Yourself: Tear”. Więcej o albumie i jego pierwszych sukcesach znajdziecie w naszym podsumowaniu, TUTAJ

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter BTS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.