Wokalista EXO poinformował fanów za pośrednictwem aplikacji Lysn, że rozpocznie służbę 6 maja.

W piątek, 2 kwietnia, Baekhyun poinformował fanów w liście otwartym, że w maju zaciągnie się do wojska. Data zbiega się również z dniem urodzin piosenkarza. SM Entertainment podało także, że po odbytym treningu będzie on służył jako pracownik służby publicznej. Muzyk będzie siódmym członkiem EXO, który wypełni swój obowiązek wobec kraju. Przypomnijmy, że Xiumin i D.O. zakończyli już służbę, a w wojsku nadal przebywają Suho, lider grupy, główny wokalista Chen, a także raper Chanyeol, który zaczął służbę pod koniec marca.
Poniżej możecie przeczytać całą treść listu:

Chciałbym przekazać miłe słowa w ten pochmurny dzień jak dzisiaj. Chciałbym być pierwszym, który to powie!
Dzisiaj dostałem powiadomienie, że moja służba wojskowa rozpocznie się 6 maja! Pomimo faktu, że nie jest to „do widzenia” na zawsze, tylko do dnia rozpoczęcia służby. Zamiast ciągłego czekania, tęsknienia i bycia smutnym w czasie, kiedy tymczasowo będziemy rozdzieleni, chciałbym, abyście poczuli, że cały czas jesteśmy razem w inny sposób! Poprzez różne sposoby, chciałbym, aby wszystkim ten czas minął razem ze mną!

 

Będę pracował jeszcze ciężej, aby przygotować dużo różnych rzeczy! Wiem, jak ciężkie jest czekanie, dlatego zamiast prosić o to, żebyście zaczekali, chciałbym powiedzieć „Kocham Cię”! Lubię Cię i Kocham cię!

Baekhyun 30 marca wrócił z trzecim mini – albumem „BAMBI”,  jednakże, ze względu na brak znajomości daty rozpoczęcia służby wojskowej w momencie comebacku, piosenkarz nie ma przewidzianych żadnych promocji z płytą.

 

źródło: (1) (2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter EXO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.