Raper EXO rozpocznie obowiązkową służbę wojskową 29 marca. Będzie on służył jako aktywny żołnierz. 

Wytwórnia SM Entertainment potwierdziła, że Chanyeol zaciągnie się do wojska jeszcze w tym roku. Według oficjalnych informacji, data rozpoczęcia treningu przypadnie za około miesiąc, 29 marca. Raper EXO będzie służył jako aktywny żołnierz. Będzie też piątym członkiem EXO, który wypełni swój obowiązek wobec kraju. Przypomnijmy, że Xiumin i D.O. zakończyli już służbę, a w wojsku nadal przebywają Suho, lider grupy, oraz główny wokalista – Chen.

W zeszłym roku Chanyeol był bardzo aktywny na scenie muzycznej. Wraz z Sehunem wydali drugi album sub-unitu EXO – EXO-SC „1 Billion Vies”, który sprzedał się w ponad 500 tysiącach kopii. Od tego czasu nagrał też kilka OST do dram i webtoonów, a także otrzymał rolę w nadchodzącym filmie „The Box”, gdzie zagra piosenkarza i producenta muzycznego. Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Chanyeol brał też aktywny udział w tworzeniu kanału YouTube swojego nowego studia NNG wraz ze swoim przyjacielem i raperem pochodzącym z formacji BEATBURGER – MQ. Dzielił się tam filmami ze swojego życia codziennego, a także skomponowanymi przez siebie utworami, jak Slow Walk, które zyskało dużą popularność wśród EXO-L.

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalna strona EXO-SC

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.