Już niedługo usłyszymy trzeci koreański album wokalisty EXO.

AKTUALIZACJA: 30 marca

Najnowszy teledysk Baekhyuna jest już dostępny! Zobaczcie go poniżej:


 

AKTUALIZACJA: 28 marca

Ostatni teaser teledysku do „BAMBI” pojawił się dzisiaj na mediach społecznościwoych EXO.


 

AKTUALIZACJA: 27 marca

Dzisiejszy highlight medley zawiera skrót wszystkich piosenek znajdujących się na albumie. Możemy usłyszeć w nim to, jak Baekhyun rozwinął się wokalnie od czasów swojego poprzedniego albumu.

 


 

 

AKTUALIZACJA: 26 marca

Przyszedł czas na ostatnie teasery w postaci zdjęć od Baekhyuna! Przed nami jeszcze kolejna zapowiedź do MV oraz highlight medley wszystkich piosenek. Do premiery albumu zostały tylko 4 dni.

AKTUALIZACJA: 25 marca

Nowe zdjęcia promujące nadchodzącą płytę zdecydowanie różnią się od poprzednich mocniejszym i mocniejszym stylem, a także nawiązaniem do kultowego już wizerunku Michaela Jacksona oraz solo Kai’a z EXO!

AKTUALIZACJA: 24 marca

Pierwszy teaser zapowiadający MV do tytułowej piosenki „Bambi” pojawił się dzisiaj na mediach społecznościowych EXO. Dodatkowo zostało ujawnione, w jakim stylu będzie cała płyta – przede wszystkim motyw miłości utrzymany w rytmach R&B połączony z niesamowitym głosem Baekhyuna. Na mini-albumie znajdzie się 6 utworów.

AKTUALIZACJA: 23 marca

Baekhyun zdecydowanie jest artystą, który lubi eksperymentować i próbować nowych styli, co można zauważyć na dzisiejszych zdjęciach promocyjnych.

AKTUALIZACJA: 22 marca

Kolejny dzień, kolejne zdjęcia promujące nadchodzący album Baekyuna. Wiadomo także, że na płycie usłyszymy piosenki od takich producentów jak KENZIE, DEEZ czy też LDN Noise, z którymi sam wokalista, jak i EXO współpracowało już wielokrotnie.

 

AKTUALIZACJA: 21 marca

Nowe teasery tym razem nawiązują do koreańskiego tytułu albumu, czyli „Night Rain”. Sam Baekhyun powiedział, że chciałby pokazać siebie podczas tego comebacku, jako dojrzałego i 30-letniego artystę dzięki różnym konceptom.

AKTUALIZACJA: 20 marca

Dostaliśmy dzisiaj pierwsze zdjęcia teaserowe zapowiadające „BAMBI”.

AKTUALIZACJA: 19 marca

Na social media EXO pojawił się mood sampler nadchodzącego albumu Baekhyuna, który ma przybliżyć nam klimat krążka.

 

 

AKTUALIZACJA: 14 marca

Dostaliśmy dzisiaj rozpiskę promocji nadchodzącego comebacku Baekhyuna. Możemy spodziewać się więcej teaserów, czy też highlight medley. Natomiast pierwszy mood sampler dostaniemy w sobotę, 20 marca.

Oryginalny wpis: Comeback Baekhyuna z jego najnowszą płytą został potwierdzony na początku miesiąca przez SM Entertainment. W środę, 10 marca, na oficjalnych profilach EXO w social media pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające mini-album „BAMBI”. Tytuł można rozumieć na dwa sposoby – dosłownie, jako jelonka z popularnej bajki Disney’a,  lub odczytując zapis w hangulu, który brzmi „Night Rain”, czyli „nocny deszcz” nawiązujący bezpośrednio do teasera.

Premiera albumu przewidziana jest na 30 marca o 18:00 KST, czyli 11:00 czasu polskiego.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny profil EXO na Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.