Promocja solowej płyty lidera WINNER oficjalnie wystartowała. 

AKTUALIZACJA: 29 marca

„PAGE” oficjalnie ujrzało światło dzienne! To płyta do zabawy i wzruszeń, a całą możecie posłuchać na przykład na Spotify. Krążek promuje singiel IYAH, który jest wzruszającą wiadomością Seungyoona do samego siebie.

AKTUALIZACJA: 27 marca

Promocja „PAGE” powoli dobiega końca. Sprawdźcie nowy zwiastun klipu oraz filmy, w których Seungyoon opowiada o swojej płycie.

AKTUALIZACJA: 25 marca

Został udostępniony zwiastun klipu do tytułowej piosenki „PAGE”, IYAH.

AKTUALIZACJA: 23 marca

W najnowszej aktualizacji zobaczyliśmy filmowy zwiastun konceptu „PAGE” oraz kolejne sześć grafik z autorskimi zdjęciami Seungyoona.

AKTUALIZACJA: 22 marca

Poznaliśmy dzisiaj listę utworów, które trafią na „PAGE”. Wszystkie piosenki są współtworzone przez Seungyoona. Na płycie, oprócz wokalisty, usłyszymy Simona Dominica, Yoon Jung Shina oraz Mino. Poza oficjalną grafiką z tracklistą, zobaczyliśmy kilka grafik z fotografiami autorstwa samego solisty.

AKTUALIZACJA: 19 marca

YG Entertainment podzieliło się nowym plakatem zapowiadającym solówkę Seungyoona. Główny numer albumu wokalisty będzie nazywał się IYAHMuzyk brał udział zarówno w komponowaniu kawałka, jak i pisaniu jego tekstu.

 

AKTUALIZACJA: 18 marca

W najnowszej aktualizacji dowiedzieliśmy się, że pierwszy solowy pełny album „PAGE” ukaże się 29 marca.

Oryginalny post: Zgodnie ze styczniowymi zapowiedziami YG Entertainment, Seungyoon wyda niebawem swój pierwszy solowy album. Rankiem 17 marca na social media WINNER pojawił się zwiastun w formie krótkiego wideo. Już wkrótce poznamy więcej szczegółów comebacku artysty.

Przez kilka dni poprzedzających publikację teasera, muzyk dzielił się z fanami swoimi vlogami. W filmach Seungyoon opowiedział pokrótce historię swojej kariery, która rozpoczęła się w programie Superstar K. Te pełne wspomnień wideo możecie obejrzeć tutaj: [1][2][3][4] (dostępne są angielskie napisy).

Przypomnijmy, że lider WINNER zadebiutował z solowym materiałem po występie w drugim sezonie programu Superstar K. W 2013 roku usłyszeliśmy It RainsWild and Young oraz Stealer. Będzie więc to pierwszy oficjalny solowy comeback artysty od prawie 8 lat.

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.