Na social media WINNER pojawiła się tajemnicza zapowiedź.

AKTUALIZACJA: 27 stycznia

YG Entertainment wydało krótkie oświadczenie dotyczące solowego wydawnictwa Seungyoona. Przeczytamy w nim, że premiera pierwszego solowego LP wokalisty zaplanowana jest na marzec. Według agencji, nagrania do albumu już się zakończyły, a w połowie lutego rozpoczną się prace nad teledyskiem do tytułowego singla płyty.  

Oryginalny post: W przeddzień 27. (28. w systemie koreańskim) urodzin Seungyoona, 20 stycznia, na SNS zespołu został opublikowany plakat. Zobaczyliśmy na nim jedynie sylwetkę artysty. Z tajemniczego opisu wyczytamy jednak, że więcej informacji poznamy w trzecim tygodniu stycznia. 

Według wcześniejszych informacji od YG Entertainment, premiera solowej płyty Seungyoona zaplanowana była na jesień zeszłego roku. Data została przesunięta, jednak agencja i artysta niejednokrotnie przyznawali, że prace nad krążkiem oraz teledyskiem trwają. 

Przypomnijmy, że Seungyoon zadebiutował z solowym materiałem po występie w drugim sezonie programu Superstar K. W 2013 roku usłyszeliśmy It RainsWild and Young oraz Stealer. Będzie więc to pierwszy oficjalny solowy comeback artysty od prawie 8 lat.

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter WINNER
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.