Muzyk został odnaleziony nieprzytomny na terenie kompleksu apartamentów. 

Przed południem 25 stycznia koreańskie media poinformowały, że Hun Cheol (prawdziwe imię Irona – przyp. red) został odnaleziony nieprzytomny z krwawiącą raną w krzakach na terenie osiedla mieszkaniowego w Sindang-dong w Seulu. Muzyk został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono zatrzymanie akcji serca.

Zgodnie z policyjnym oświadczeniem, na ten moment nie wiadomo co spowodowało zgon rapera. Wiemy jednak, że muzyk nie pozostawił listu pożegnalnego, ani żadnego innego znaku wskazującego na samobójstwo. Tłumaczenie oświadczenia policji znajdziecie poniżej:

Iron został znaleziony w krzakach na terenie osiedla mieszkaniowego w Sindang-dong w Seulu. Wiemy, że mieszkał on w Yongsan, w związku z tym, próbujemy wyjaśnić dlaczego muzyk znalazł się w Sindang-dong. Na ten moment nie natrafiliśmy jednak na żaden ślad wskazujący na morderstwo. Procedury wyjaśniające nadal trwają, więc nie możemy potwierdzić, czy Iron targnął się na swoje życie. Nie odnaleziono jednak listu pożegnalnego. Czekamy na decyzję rodziny w sprawie przeprowadzenia ewentualnej autopsji. 

Przypomnijmy, że Iron wziął udział w trzeciej edycji Show Me The Money. Raper ostatecznie przegrał rywalizację o pierwsze miejsce z Bobbym z iKON. W późniejszych latach muzyk został kilkukrtonie skazany prawomocnym wyrokiem m.in za posiadanie marihuany, napaść na swoją ówczesną partnerkę czy napaść z kijem bejsbolowym na współlokatorkę, która w trakcie napaści była nieletnia. 

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się nowych informacji.

 

Drodzy czytelnicy, pamiętajcie, że nie jesteście sami, a chwile słabości mogą przydarzyć się każdemu, kto może czuć się przytłoczony i uważa, że nikt nie może mu pomóc. Nie ignorujcie swojego smutku i rozmawiajcie o swoich problemach. Możecie to zrobić, dzwoniąc chociażby na poniższe bezpłatne numery telefonów.

116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych (codziennie 14.00-22.00 z wyjątkiem dni świątecznych)

116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (codziennie w godzinach 12.00-2.00); a wiadomość przez www.116111.pl/napisz możesz wysłać przez całą dobę.

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: tvchosun.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.