Podziel się:

Zespół będzie świętował 20. rocznicę na scenie w inny sposób, niż planowano.

AKTUALIZACJA: 23 kwietnia

Ogłoszono szczegóły kolejnego punktu z zaplanowanego harmonogramu. Od 28 kwietnia do 28 maja dostępna będzie wystawa „Yellow Universe”, poświęcona 20. rocznicy debiutu SECHSKIES.

AKTUALIZACJA: 22 kwietnia

Tytułem pierwszej piosenki, jaką poznaliśmy, jest Sad Song. Mogłoby się wydawać, że tytuł jednakowo wskazuje na wolną i emocjonalną balladę. Nic bardziej mylnego – utwór będzie żywym kawałkiem z szybkim beatem. Jego celem jest zupełnie co innego: przekonanie nas, że nie potrzeba nam smutnych piosenek.

AKTUALIZACJA: 19 kwietnia

Pierwszy plakat od YG Entertainment pokazuje plany na 20. rocznicę. Jeden z nich ma już ujawnioną datę – nowy album ukaże się 28 kwietnia.

 

Oryginalny post: Od debiutu SECHSKIES mija 20 lat. Zespół pierwszy raz wystąpił 15 kwietnia 1997 roku w KBS Music Bank. W zeszłym roku ponownie zebrali się w ten dzień i ogłosili swój „wielki powrót” poprzez program Infinite Challenge. Fani spodziewali się więc, że data okrągłej rocznicy jest oczywista. Wytwórnia YG Entertainment także przygotowywała się na wydanie nowych utworów 15 kwietnia. Jednak z powodu problemów technicznych, przesunięto datę comebacku.

Niedawno SECHSKIES nagrywał teledyski do dwóch tytułowych piosenek. Obecnie oba klipy są w trakcie edycji i montażu, co stało się bezpośrednią przyczyną opóźnienia. Reprezentanci firmy YG zapewniają jednak, że comeback z pewnością odbędzie się w tym miesiącu, chociaż nie znamy dokładnej daty. „Wraz z wydaniem nowych piosenek, zaplanowaliśmy różne eventy z okazji 20. rocznicy” mówią. Yang Hyun Suk przygotował już harmonogram aktywności, podkreślając, że kwiecień jest ważnym miesiącem dla grupy. Prace nad powrotem zespołu rozpoczęły się już rok temu, firma zapewnia więc, że jest na co czekać. Potwierdzono także, że SECHSKIES wyda więcej, niż dwa utwory. Oprócz tego, zorganizowany będzie także koncert i wystawa, o których pisaliśmy wcześniej. Fani będą mogli spotkać się z zespołem także na fan meetingu. Dodatkowo, wydany zostanie photobook i DVD.

 

Wszystkie nowe informacje o powrocie SECHSKIES znajdziecie w tym poście w formie aktualizacji.

źródło: (1)(2)