Najnowszy singiel Zico podbił serca fanów i koreańskie notowania muzyczne.

She’s A Baby opowiada o całkowitym zauroczeniu dziewczyną. Zico chce się nią zająć i nie pozwolić, by ktokolwiek ją skrzywdził, bo gdy poznasz ją lepiej, zdasz sobie sprawę z jej dziecinnego zachowania. Słowa i muzyka kawałka są autorstwa samego artysty, któremu pomagał również Poptime. Teledysk jest delikatny i marzycielski, co idealnie pasuje do jednolitej melodii utworu.

Nowy singiel Zico uzyskał dobre wyniki na koreańskich notowaniach muzycznych. Już po godzinie zajął pierwsze miejsca na listach Genie, Bugs i Olleh, a później skoczył na drugą lokatę w rankingach Melon, Mnet i Naver. Najlepszy wynik osiągnął natomiast następnego dnia o 8:30 czasu koreańskiego, kiedy zanotował all-kill. Zico podziękował wszystkim za ciepłe przyjęcie jego nowej piosenki. „Dziękuję za okazane wsparcie, pomimo braku czasu [fanów]. Będę dalej tworzył muzykę bez względu na jej gatunek. Szczególnie kocham nasze BBC”, powiedział artysta poprzez oświadczenie wytwórni.

Seven Seasons opublikowało dodatkowe zdjęcia Zico. Znalazły się pośród nich również zakulisowe ujęcia, na których raper tworzy okładkę nowego singla z królikami i nagrywa teledysk. Zdjęcia promocyjne znajdziecie natomiast TUTAJ.

 

 

Jak podoba Wam się She’s A Baby?

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.