Zespół będzie świętował 20. rocznicę na scenie w inny sposób, niż planowano.

AKTUALIZACJA: 27 kwietnia

Prawdopodobnie ostatnim teaserem przed comebackiem został zwiastun Be Well. Udostępniono także tracklistę albumu „The 20th Anniversary”.

AKTUALIZACJA: 26 kwietnia

Dzisiejszej nocy opublikowano zwiastun wideo Sad Song. Jak Wam się podoba?

AKTUALIZACJA: 25 kwietnia

Drugą tytułową piosenką SECHSKIES będzie Be WellIndywidualne teasery każdego z członków zespołu zawierają fragmenty tekstu, co zdradza nam nieco o czym będzie utwór.

Suwon: Wiem o tym. Jestem egoistyczny. / Jaeduck: Martwię się dniem wczorajszym i dzisiejszym. / Sunghoon: Proszę, zachowaj łzy dla tych, którzy będą cię rozśmieszać. / Jaijin: Ty, który będziesz nienawidzić mnie i cenić. / Jiwon: Nie mogłem się uśmiechać, ale nie martw się. Bywaj.

AKTUALIZACJA: 24 kwietnia

W dzisiejszej paczce aktualności od YG Entertainment otrzymaliśmy fragment tekstu Sad Song. „Nie chcę słuchać./ Nie chcę śpiewać./ Chociaż dzisiaj, nie każ mi słyszeć piosenki” ma nawiązywać do niechęci do smutnych utworów, których grupa ma dość. Wiemy także, że spotkamy się z zespołem na V LIVE 27 kwietnia o 19:00 KST (12:00 w Polsce). Jeżeli planujecie zakupić „The 20th Anniversary”, to oprócz płyty dostaniecie 200-stronicowy booklet ze zdjęciami, 2 kolekcjonerskie karty z 10 możliwych oraz plakat.

 

AKTUALIZACJA: 23 kwietnia

Ogłoszono szczegóły kolejnego punktu z zaplanowanego harmonogramu. Od 28 kwietnia do 28 maja dostępna będzie wystawa „Yellow Universe”, poświęcona 20. rocznicy debiutu SECHSKIES.

AKTUALIZACJA: 22 kwietnia

Tytułem pierwszej piosenki, jaką poznaliśmy, jest Sad Song. Mogłoby się wydawać, że tytuł jednakowo wskazuje na wolną i emocjonalną balladę. Nic bardziej mylnego – utwór będzie żywym kawałkiem z szybkim beatem. Jego celem jest zupełnie co innego: przekonanie nas, że nie potrzeba nam smutnych piosenek.

AKTUALIZACJA: 19 kwietnia

Pierwszy plakat od YG Entertainment pokazuje plany na 20. rocznicę. Jeden z nich ma już ujawnioną datę – nowy album ukaże się 28 kwietnia.

 

Oryginalny post: Od debiutu SECHSKIES mija 20 lat. Zespół pierwszy raz wystąpił 15 kwietnia 1997 roku w KBS Music Bank. W zeszłym roku ponownie zebrali się w ten dzień i ogłosili swój „wielki powrót” poprzez program Infinite Challenge. Fani spodziewali się więc, że data okrągłej rocznicy jest oczywista. Wytwórnia YG Entertainment także przygotowywała się na wydanie nowych utworów 15 kwietnia. Jednak z powodu problemów technicznych, przesunięto datę comebacku.

Niedawno SECHSKIES nagrywał teledyski do dwóch tytułowych piosenek. Obecnie oba klipy są w trakcie edycji i montażu, co stało się bezpośrednią przyczyną opóźnienia. Reprezentanci firmy YG zapewniają jednak, że comeback z pewnością odbędzie się w tym miesiącu, chociaż nie znamy dokładnej daty. „Wraz z wydaniem nowych piosenek, zaplanowaliśmy różne eventy z okazji 20. rocznicy” mówią. Yang Hyun Suk przygotował już harmonogram aktywności, podkreślając, że kwiecień jest ważnym miesiącem dla grupy. Prace nad powrotem zespołu rozpoczęły się już rok temu, firma zapewnia więc, że jest na co czekać. Potwierdzono także, że SECHSKIES wyda więcej, niż dwa utwory. Oprócz tego, zorganizowany będzie także koncert i wystawa, o których pisaliśmy wcześniej. Fani będą mogli spotkać się z zespołem także na fan meetingu. Dodatkowo, wydany zostanie photobook i DVD.

 

Wszystkie nowe informacje o powrocie SECHSKIES znajdziecie w tym poście w formie aktualizacji.

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.