Rozpoczęły się już przygotowania do comebacku. Zespół zobaczymy już w kwietniu.

AKTUALIZACJA: 3 kwietnia

Zespół wróci 15 kwietnia z dwoma nowymi piosenkami. Zobaczymy także teledyski do każdego nowego utworu. W produkcję muzyki i tekst najprawdopodobniej zaangażowani byli Tablo z Epik High i Future Bounce. Choreografią zajął się natomiast Lee Ji Wook.

 

Oryginalny post: YG Entertainment potwierdziło, że w harmonogramach członków zespołu pojawiło się kręcenie scen do nowego teledysku. Pomimo solowych aktywności, filmowanie zaplanowane jest na okres od końca marca do początku kwietnia.

Dokładna data comebacku nie jest jeszcze potwierdzona. Jednak SECHSKIES często dawało wskazówki, że będzie on mocno powiązany z ich 20. rocznicą występów na scenie muzycznej. Przez to wiele fanów spodziewa się, że zobaczą artystów 15 kwietnia. W 1997 roku tego dnia zadebiutowali z School Byeolgok. Już przy promocji „2016 Re-ALBUM” zapowiadano także rocznicowy koncert, który miał się odbyć 20 kwietnia, chociaż data może się jeszcze zmienić. Oprócz tego, planowana jest także wystawa, na której znajdą się fotografie z wycieczki na Hawaje z początku marca. Miejsce to ma szczególne znaczenie dla dwóch członków zespołu – Sunghoona i Jiwona. Jeszcze przed debiutem mieszkali i uczyli się razem na Hawajach.

SECHSKIES wróciło w zeszłym roku po 16 latach z piosenką Three Words. Popularność nowego utworu oraz sukcesy koncertów zrodziły pomysł wydania składanki „2016 Re-ALBUM” z najlepszymi kawałkami zespołu, które zremiksowano i odświeżono na standardy nowoczesnych trendów muzycznych.

 

źródło: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.