Jeszcze przed rozpoczęciem służby wojskowej, Seo In Guk wyda dwie nowe piosenki.

Walk Together i Mint Chocolate zostały napisane i wyprodukowane przez samego muzyka. Utwory będą miały swoją premierę 27 marca w południe KST, dzień przed dołączeniem artysty do armii. Fani mogli usłyszeć oba kawałki już podczas koncertów Seo In Guk’a w grudniu 2016 roku.

Tytułowa piosenka nadchodzącego singla, Walk Together, to ballada, napisana specjalnie dla fanów. Jak informuje OSEN, utwór podczas koncertu bardzo wzruszył słuchaczy i wielu z nich już wtedy prosiło o oficjalne wydanie kawałka. Druga z nowych piosenek została opisana jako „imponujący numer z ekscytującym beatem”.

Jellyfish Entertainment podzieliło się również harmonogramem promocji nowego singla Seo In Guka. 24 marca o 9 KST zobaczymy zwiastun teledysku. Jego premiera, jak i wydanie nowych piosenek, zapowiedziane jest natomiast na 27 marca w południe KST. 31 marca, już po rozpoczęciu przez artystę służby wojskowej, otrzymamy wideo-niespodziankę.

Przypomnijmy, że 28 marca artysta dołączy do armii. Będzie tam działał jako aktywny żołnierz. Pięciotygodniowy okres przygotowawczy spędzi powiecie Yeoncheon (prowincja Gyeonggi) w oddziale piątej dywizji koreańskiej armii.

Czekacie na nowe piosenki Seo In Guka?

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.