SECHSKIES powrócił na scenę po 16 latach z kawałkiem Three Words

AKTUALIZACJA: 7 października

Najnowsza piosenka SECHSKIES osiągnęła niemały sukces. Po 24 godzinach od wydania, zespół zanotował all-kill (zajął pierwsze miejsca we wszystkich notowaniach muzycznych w Korei).

Dyrektor YG Entertainment, Yang Hyun Suk, był zaskoczony tak dobrym rezultatem Three Words. „Jest wielu artystów, którzy wracają w październiku, ale nowa piosenka SECHSKIES zdobyła all-kill na krajowych listach muzycznych. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. To naprawdę cud.”

Oryginalny post: Comeback SECHSKIES, mimo iż zapowiadany od dawna, zaskoczył wszystkich fanów. Wytwórnia YG Entertainment opublikowała oficjalną informację dzień, a dokładniej 14 godzin przed wydaniem nowej piosenki.

Cztery godziny później, o 14 KST, poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących nowego utworu. Three words to efekt współpracy Tablo (Lee Seon Woong, Epik High) z Future Bounce, firmą znaną z poprzednich produkcji YG (ostatnim ich utworem stworzonym dla wytwórni jest Body Mino). Na plakacie widzimy trzy słowa, mające opisać powrót zespołu – teraz, tutaj oraz my. Piosenka ma być wyrazem wdzięczności dla fanów oraz rozpoczęciem nowego rozdziału w karierze muzyków.

To pierwsza piosenka SECHSKIES od 16 lat. Ostatnia ich aktywność jako zespół, to wydanie w 2000 roku albumu „Blue Note”, składanki ich najlepszych utworów. Odkąd podpisali kontrakt z YG Entertainment, pojawili się w kilku programach muzycznych, zaczynając od „Yoo Hyee-yeol’s Sketchbook” na kanale KBS 2TV. Odbył się także koncert „2016 SECHSKIES CONCERT ‘YELLOW NOTE’” w Olympic Gymnastics Arena w Seulu, gdzie wspominali o nowym materiale, który przygotowywali. Nagrania z koncertu pojawiły się także w teledysku.

 

źródło: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.