SM Entertainment potwierdziło datę dołączenia do wojska przez wokalistę EXO. Muzyk odbędzie służbę jako aktywny żołnierz.

Jak czytamy w raporcie Sports Chosun, D.O dołączy to wojska 1 lipca. SM Entertainment potwierdziło tę informację. Chociaż muzyk urodził się w 1993 roku i ma jeszcze czas na dołączenie do armii, wyraził chęć jak najszybszego spełnienia obowiązku. Decyzja artysty została poprzedzona dyskusjami zarówno z wytwórnią, jak i pozostałymi członkami EXO. Sprawdźcie tłumaczenie oficjalnego stanowiska agencji w tej sprawie:

D.O z EXO wstąpi do wojska w czerwcu. Zaaplikował do służby w armii i otrzymał potwierdzenie ustalenia daty swojego poboru na 1 lipca. Planuje sumiennie działać jako aktywny żołnierz.

Po dołączeniu [do armii] Xiumina 7 maja i rozpoczynającym się procesie poborów [pozostałych członków] EXO, D.O wyraził chęć spełnienia obowiązku wojskowego jak najszybciej i zaaplikował po pełnym przedyskutowaniu z agencją i członkami zespołu. Ma nadzieję na ciche rozpoczęcie treningu, więc będziemy szanować jego życzenie i nie ogłosimy czasu ani lokalizacji jego poboru, podobnie jak nie [zaplanowaliśmy] na ten dzień żadnych specjalnych eventów.

Niedługo po potwierdzeniu przez jego wytwórnię informacji o poborze artysty, D.O podzielił się specjalnym listem do fanów. Jego tłumaczenie znajdziecie poniżej:

Dzień dobry, tutaj D.O z EXO.

EXO-L, ta nagła wiadomość musiała być dla wszystkich bardzo zaskakująca, prawda?

Chciałem jako pierwszy podzielić się z Wami tą informacją i mam wyrzuty sumienia, bo czuję, że jestem trochę spóźniony. Publikuję ten list, ponieważ chcę Wam powiedzieć, że ta decyzja była podjęta w wyniku wielu dyskusji. [Po służbie] wrócę do Was zdrowy i bezpieczny.

Szczerze dziękuję EXO-L, którzy zawsze byli tacy wspierający i mam nadzieję, że zawsze będziecie zdrowi, a Wasze dni będą pełne spraw, które będą Was rozśmieszać.

Starannie wykonam swój obowiązek i wrócę, by powitać Was zdrowym obrazem [samego siebie].

Dziękuję.

Przypomnijmy, że D.O jako druga osoba z EXO wstąpi do wojska. W maju na swoją służbę udał się Xiumin. Ostatnim krążkiem EXO w pełnym składzie na kilka lat jest zatem „LOVE SHOT” z grudnia 2018 roku.

 

źródło:(1)(2)(3)
źrodło zdjęcia: Oficjalna Strona EXO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.