Girlsband z Cube Entertainment wrócił z wyjątkowym, cyfrowym singlem. Co warto wiedzieć o ME(美)?

Po obfitej promocji, 29 maja usłyszeliśmy nowy utwór CLC. Dziewczęta wróciły na scenę zaledwie po czterech miesiącach od ostatniego comebacku. Przypomnijmy, że w styczniu ukazał się ósmy mini-album girlsbandu, “No.1”, z tytułowym No.

Nowy cyfrowy singiel kontynuuje tematykę poprzedniego wydawnictwa. ME(美) udowadnia, że zespół świetnie czuje się w silnym, kobiecym koncepcie. Numer jest swoistym oświadczeniem, w którym bohaterka jest świadoma swoich wdzięków i urody. Bez ogródek mówi, że jest piękna. Jednocześnie chce, by inni mieli taką pewność siebie, jak ona. Tytuł singla jest grą słów, bowiem chińskie “美” można przetłumaczyć jako “piękno”, a jego wymowa jest jest prawie taka sama, jak angielskiego słowa “me”, czyli “ja”. 

Za tekst piosenki odpowiedzialna jest Yeeun oraz ekipa z MosPick. Grupa producentów również skomponowała i zaaranżowała kawałek. Utwór zaskakuje swoim brzmieniem – chociaż zaczyna się dźwiękami reggae, potem nabiera trapowego, elektronicznego brzmienia. Fuzja tych stylów paradoksalnie się sprawdza i podkreśla pewność siebie płynącą z tekstu numeru. 

Już w dzień comebacku CLC rozpoczęło promocję w programach muzycznych. Dziewczyny wystąpiły z ME w środowym MBC Show Champion. Na kanale girlsbandu pojawiło się także wideo, w którym zespół prezentuje fanchanty do singla. 

 

Jak podoba Wam się nowy utwór CLC?

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.