Agencja artystki wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała o odejściu Elkie z CLC.

W środę, 3 lutego, Cube Entertainment poinformowało oficjalnie o zakończeniu kontraktu Elkie z firmą. Tym samym artystka nie będzie już promować się z CLC. Przeczytajcie tłumaczenie oświadczenia wytwórni:

Dzień dobry.

Tu Cube Entertainment.

Chcielibyśmy poinformować, że kontrakt na wyłączność [jaki podpisaliśmy] z naszą artystką Elkie został wypowiedziany.

Wraz z jego zakończeniem, Elkie wycofuje się od teraz z [działaności] grupy CLC.

To rozwiązanie zostało ustalone za obopólną zgodą stron.

Jesteśmy wdzięczni fanom, którzy wspierali Elkie.

Prosimy, abyście życzyli Elkie wszystkiego dobrego w przyszłych aktywnościach.

Dziękujemy.

Przypomnijmy, że jeszcze w grudniu Elkie poprzez swoich pracowników zawiadomiła Cube Entertainment o chęci zerwania umowy. Niedługo później na jej Instagramie ukazał się ręcznie napisany list do fanów. Zawarła w nim przemyślenia o kontakcie z fanami i swojej karierze. Jego tłumaczenie przeczytacie po rozwinięciu zakładki spoiler:

List Elkie do fanów z 30 grudnia 2020

Do moich najdroższych Cheshire,

Mam [do powiedzenia] kilka szczerych słów z głębi [siebie] i naprawdę doceniłabym, jeśli poświęcilibyście czas, by je przeczytać.

Minęło prawie sześć lat. Zaczęło się od przesłuchania, debiutu oraz wreszcie momentu, gdy mogliśmy wszyscy się spotkać i poznać lepiej. Aż do teraz, nasza miłość [do siebie] była bardzo silna oraz wyjątkowa. Przez cały ten czas, każdy event, każdy występ, każdy album… Inspirowaliście mnie i zachęcaliście [do działania]. To dawało mi siłę, by iść dalej.

Nie tylko to, ale gdy momentami czułam się gorzej, Wasze ciepłe wiadomości, komentarze i listy [pozwoliły mi] przejść przez te ciężkie czasy.

Był taki jeden moment, w którym czułam się gorzej i pojechałam za granicę do mojego własnego obcego kraju. Wracając, napisałam bardzo emocjonalną wiadomość. I kiedy czytałam wszystkie odpowiedzi i komentarze, ledwo co mogłam wstrzymać łzy na lotnisku. Byłam taka wzruszona.

Było więcej momentów tego typu, których NIGDY nie zapomnę.

Przez wszystkie chwile, jakie razem przeżyliśmy, pewnie już zdążyliście poznać moją osobowość. Zawsze starałam się dawać Wam szczęście, pokazywać Wam wszystkie możliwości i mam nadzieję, że też mogliście czerpać z tego siłę.

Jednakże, wiele razy nie mogłam zrobić tego, co chciałam. Po drodze napotkałam dużo przeciwności losu, ale jest jak jest – nie mogłam pokazać Wam więcej i dać z siebie wszystkiego. To sprawiło, że czułam się tak źle… Kiedy myślę o tym, jak bardzo mnie wspieraliście, czuję się jeszcze bardziej zawiedziona i smutna.

Do teraz czuję, że nie mogę [pochwalić się] sukcesami jako artystka albo po prostu nie jestem usatysfakcjonowana tym, co dla Was zrobiłam.

To dlatego uświadomiłam sobie, że nie mogę sobie na to więcej pozwolić. Chcę zrobić więcej dla ludzi, których kocham i chciałabym pokazywać Wam wszystko, na co mnie stać.

Przez ostatnie pięć lat wydarzyło się wiele cudownych rzeczy i [nabyłam] świetnych doświadczeń. Patrzę naprzód, wykorzystując tę wiedzę w praktyce. By robić to, co chcę, robić to, co umiem i osiągnąć dłuższą przygodę. Chciałabym wszystkich Was zaprosić do wytrwania w niej ze mną, byśmy razem mogli zyskać więcej siły.

Dziękuję, że zawsze byliście ze mną i mam nadzieję, że nadal będziecie się uśmiechać. Będę dalej ciężko pracować – nigdy nie zapomniałam swoich celów. Jestem wdzięczna za całe wsparcie, chodźmy dalej razem.

Jestem nastawiona optymistycznie do przygód, jakie mnie czekają!

Z Wami niczego się nie boję. To dlatego, że jesteście powodem mojego szczęścia.

Szczególnie chcę podziękować członkiniom [mojego zespołu], które są jak moja rodzina! Dziękuję Wam za Waszą miłość i wsparcie. Pamiętajcie naszą obietnicę, że nawet, gdy będziemy starsze, nadal spotkamy się razem, by śpiewać i tańczyć. Czekam, by usłyszeć od Was wszystkich same dobre wiadomości! Bardzo Was kocham!

Z wyrazami miłości,
Elkie
2020.12.30

[collapse]

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ELKIE (@chongtingyanelkie)

Elkie zadebiutowała w CLC w lutym 2016 roku i od tamtej pory związana była zarówno z zespołem oraz Cube Entertainment.

 

 źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter CLC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.