U wokalisty KNK został zdiagnozowany zespół lęku napadowego. Z tego powodu nie będzie brał udziału w aktywnościach z całą grupą.

Informacja o stanie zdrowia Youjina pojawiła się 20 kwietnia na fancafe zespołu. Tinkerbells mogły przeczytać, że wokalista był w szpitalu i rozpoznano u niego zaburzenia lękowe. Uniemożliwia to działalność KNK w piątkę.

„Zdecydowaliśmy, że zdrowie naszego artysty jest priorytetem, a skupienie się na leczeniu jest najlepszym rozwiązaniem. Tymczasem KNK będzie promować się w czteroosobowym składzie”, powiedział reprezentant wytwórni KNK, YNB Entertainment. „Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Youjin szybko wyzdrowiał. Przepraszamy wszystkich Tinkerbells, którzy czekają na informacje o nowym albumie”.

KNK ostatni raz wróciło na scenę 20 lipca 2017 roku z rozszerzonym albumem „GRAVITY, Completed”. Tytułową piosenką zostało Rain. Poprzedzała go płyta „Gravity” z Sun.Moon.Star. Od tamtej pory zespół nic nie wydał. Seungjun, Heejun oraz Inseong wzięli za to udział w survivalowym programie YG Entertainment, „MIXNINE”.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: music.naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.