Światło dzienne ujrzała rozszerzona wersja „GRAVITY”. Tytułowym singlem krążka został Rain

„GRAVITY, Completed” jest pierwszym rozszerzonym albumem, jaki boysband wydał w swojej karierze. Album miał swoją premierę 20 lipca, a w tym samym dniu odbył się comeback stage w programie M!Countdown. O pierwszej wersji płyty, gdzie tytułowym utworem był Sun.Moon.Star, mogliście przeczytać na naszej stronie, TUTAJ.

Rain została w całości wyprodukowana przez Kim Tae Ju. Możecie go znać z poprzednich tytułów KNK, ponieważ muzyk od debiutu zespołu czuwa nad wszystkimi piosenkami, które do tej pory wydano. Wśród instrumentów, które najbardziej zwracają na siebie uwagę, są saksofon i akustyczna gitara. Tematyka piosenki jest spójna z tytułem i teledyskiem – obraca się wokół deszczu. W tekście autor nie może zasnąć w deszczową noc, co skutkuje nawrotem wspomnień i tęsknoty za ukochaną.

W teledysku widzimy fragmenty choreografii, gdzie parasole odgrywają dużą rolę. Kanał M2 udostępnił pełen układ z występu KNK na comeback stage w M!Countdown. Warto obejrzeć to wykonanie ze względu na dużą ilość osób, która bierze w nim udział.

 

  1. 비 (Rain)
  2. Good Night (밤이 지나면) – autorem tekstu do tej piosenki jest Youjin. Miał on też udział w jej komponowaniu. Muzycznie postawiono na prostą melodię pianina w połączeniu z perkusją, elektryczną gitarą i dźwiękami klaśnięć. Wszystkie wspomnienia i chwile spędzone z ukochaną porównywane są do spadającej gwiazdy. Są olśniewające i wspaniałe, jednak trwają bardzo krótko i zawsze nadejdzie czas, kiedy się skończą i nie będą już takie same.
  3. Feel So Good – w tym utworze usłyszymy tekst autorstwa Heejuna. Podobnie jak Youjin w poprzedniej pozycji, maknae zespołu pomagał przy kompozycji tego kawałka. Opowiada o błogim uczuciu szczęścia, jakie mężczyzna czuje, kiedy jest zakochany. Twierdzi, że nie potrzebuje nikogo innego, tylko jego wybranki, a przy okazji namawia ją do podobnego wyznania.
  4. Think About You
  5. 너무 예뻐 (Love You)
  6. 해,달,별 (Sun, Moon, Star)

Jak podoba Wam się nowy singiel KNK? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.