Czy KARD powtórzy sukcesy swoich przedpremierowych projektów?

Zespół na swoim debiutanckim albumie stawia przede wszystkim na taneczne i wakacyjne rytmy. Brzmienia tropical house towarzyszą słuchaczom w każdej piosence, ale nie oznacza to, że utwory się od siebie nie różnią – każdy z nich ma swój własny charakter i klimat, który zaprasza do zabawy. KARD chce kojarzyć się z przyjemnym czasem słonecznych wakacji, swobody i pełnego radości tańca. Przy okazji debiutu grupa ogłosiła też nazwę swojego fandomu – HIDDEN KARD.

Teledysk do Hola Hola został nagrany w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Nevadzie. Nie bez powodu wybrano to miejsce – właśnie tam znajduje się stolica światowego hazardu, czyli Las Vegas. W teledysku widać członków grupy, grających w karty ze swoimi podobiznami. Obrazy przewijają się dynamicznie, jest w nich mnóstwo kolorów i nie braknie też ciekawych widoków w tle. Choreografia do piosenki nie jest skomplikowana, dzięki czemu fani w łatwy sposób mogą dołączyć do swoich idoli.

Hola Hola to nie jedyny nowy kawałek na albumie KARD. Oprócz niego, poznaliśmy także I can’t stop oraz Living Good. Pierwsza jest energetyczną kompozycją, która różni się charakterem od wcześniejszych. Refren jest zdecydowanie zdominowany przez dubstepowe dźwięki, które równoważą taneczny temperament albumu. W zapowiedzi wszystkich piosenek znalazł się fragment I can’t stop, do którego tańczą członkowie KARD. Płyta kończy się rytmicznym Living Good. Ponownie pojawiają się tam popularne od dłuższego czasu kicki 808 (perkusyjne wstawki). Piosenka ma zaangażować słuchaczy do wspólnej zabawy, śpiewu i cieszenia się z dobrego życia.

Na koreańskim rynku debiutancki album KARD pojawił się w notowaniach, jednak na bardzo odległych pozycjach. Grupa zdecydowanie dużo lepiej odbierana jest na Zachodzie, co widać po ilości odsłon w przeciągu doby – teledysk do Hola Hola obejrzano 2 miliony razy. Lista krajów, w których krążek i jego piosenki pojawiają się w rankingach jest bardzo długa. Oprócz tytułowego kawałka, również I can’t stop zwróciło uwagę międzynarodowych słuchaczy. KARD ma szansę powtórzyć swój sukces oglądalności i popularności wśród zachodnich krajów.

KARD w grudniu 2016 wydał pierwszą piosenkę i teledysk do niego – Oh Na Na. Następnie wyszło Don’t Recall i Rumor. Były to jednak jedynie projekty we współpracy z firmą LG. Wszystkie trzy kawałki odniosły duży sukces na całym świecie, o czym świadczy liczba wyświetleń pod ich klipami. Zespół rozpoczął niedawno swoją pierwszą trasę, w której odwiedził już obie Ameryki. We wrześniu grupa pojawi się w Europie, następnie Kanadzie i USA, a na koniec w Ameryce Łacińskiej.

Całą promocję znajdziecie we wcześniejszym artykule.

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.