Twórca AOMG stawia pierwsze kroki w kierunku amerykańskiego rynku muzycznego.

Źródła potwierdzają, że Jay Park rozpoczął współpracę z sławną amerykańską wytwórnią RocNation. Agencję w 2008 roku założył Jay-Z. „Szczegóły nie są jeszcze potwierdzone, jednak można powiedzieć, że jest to część procesu wchodzenia na amerykański rynek. Jego własna marka AOMG będzie zajmować się jego aktywnościami w domu [w Korei – przyp. red.]”, czytamy w artykule portalu sports.donga.com.

Na Instagramach Jay Parka i RocNation możemy znaleźć posty, które potwierdzają informacje o rozpoczęciu przez nich współpracy.

„To oficjalne @RocNation. To zwycięstwo dla miasta. To zwycięstwo dla Korei. To zwycięstwo dla azjatyckich Amerykanów. To zwycięstwo dla przegapianych i niedowartościowanych. To zwycięstwo dla szczerych ludzi, którzy dbają o swoich. To zwycięstwo dla ciężkiej pracy i poświęcenia. To zwycięstwo dla szczerości i autentyczności. Dziękuję za uznanie i rozpoznanie. Dopiero zaczynamy”

 

We are excited to announce @JParkitrighthere has officially signed with #RocNation! Welcome to the #RocFam!!!

Post udostępniony przez Roc Nation (@rocnation)

„Cieszymy się, że możemy ogłosić, że @JParkitrighthere oficjalnie podpisał [kontrakt] z #RocNation! Witamy w #RodzinieRoc!!!”

Jay Park wydał ostatnio kawałek Yacht. O nim i innych najnowszych utworach rapera przeczytacie TUTAJ. Twórca AOMG razem z Dok2 będzie też producentem w 6. edycji Show Me The Money.

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.