W odpowiedzi na prośby fanów, YG Entertainment poinformowało o planach WINNER na najbliższe miesiące.

Po ogłoszeniu przez YG Entertainment powrotu iKON oraz debiutu TREASURE agencja zabrała głos w sprawie postępów prac nad najnowszym materiałem WINNER. Tłumaczenie oświadczenia przeczytacie poniżej:

Witajcie, tutaj YG Entertainment.

 

W tym oświadczeniu postanowiliśmy poinformować, że prace nad nowym albumem WINNER oraz solowymi projektami członków zespołu przebiegają zgodnie z planem.

 

Chociaż grupa wydała w zeszłym roku dwa albumy, a aktualnie jest w trasie koncertowej po Azji, członkowie WINNER stale nagrywają nowy materiał do samego rana, aby móc podzielić się nową muzyką z fanami tak szybko, jak to możliwe.

 

Prócz zaplanowanych na 14 oraz 15 lutego koncertów w Seulu, YG Entertainment zapewni pełne wsparcie dla solowych oraz grupowych projektów WINNER w 2020 roku.

 

YG słucha oraz szanuje oczekiwania fanów oraz artystów i traktuje je bardzo poważnie. Wkładamy cały nasz wysiłek, aby odwdzięczyć się za okazaną przez fanów miłość w najlepszy możliwy sposób.

 

Nowe wiadomości dotyczące WINNER zostaną niebawem oficjalnie opublikowane.

 

Jeszcze raz dziękujemy fanom za miłość oraz oczekiwania wobec WINNER.

Przypomnijmy, że ostatnim krążkiem WINNER jest wydane w październiku 2019 roku “CROSS”. Prócz grupowych kawałków na albumie znalazły się również solowe utwory Seunghoona oraz Seungyoona. W sierpniu Jinwoo wydał swój pierwszy solowy singiel CALL ANYTIME, na którym usłyszeliśmy również Mino.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram Seungyoona 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.