Wokalista Super Junior wyda drugi solowy album jeszcze w kwietniu.

AKTUALIZACJA: 17 kwietnia
Agencja opublikowała skróty wszystkich utworów ze „Spring Falling”:

AKTUALIZACJA: 12 kwietnia
Na „Spring Falling” znajdzie się łącznie 6 utworówPaper UmbrellaHibernationAll But YouFlyAt the Time oraz So Close Yet So Far. Tytułowym singlem krążka zostanie Paper Umbrella. Będzie balladą, w której mocne dźwięki pianina będą przeplatać się z muzyką instrumentów smyczkowych. Opowie o dniu, w którym wszystkie emocje zranionej osoby spływają na nią jak deszcz. Ona jednak chroni się przed nimi jedynie tytułowym „papierowym parasolem”.

At the Time zaśpiewa Kyuhyun, także członek Super Junior. Będzie to jedyny duet na albumie. W limitowanej edycji płyty znajdzie się też siódmy utwór – solowa wersja At the Time w wykonaniu Yesung’a. 

AKTUALIZACJA: 11 kwietnia
Zgodnie z obietnicą, dzisiaj usłyszeliśmy Hibernation:

Oryginalny post: O wiosennych planach muzyka informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu. Agencja artysty ogłosiła dzisiaj oficjalną datę premiery nowej płyty. „Spring Falling” usłyszymy 18 kwietnia. Wcześniej jednak Yesung zaplanował prezent dla swoich fanów. Tydzień przed premierą wyda klip do 겨울잠 (Hibernation – tłum. dosłowne). Ukaże się on 11 kwietnia w południe KST.

Hibernation będzie balladą w średnim tempie. Dźwięki pianina i gitary będą mieszać się w spokojnej melodii. Jej tekst to wyznanie do ukochanej osoby, której nie chce się opuszczać ani na krok. Przy niej jest bowiem cieplej i przyjemniej niż w wiosenny dzień. 

„Spring Falling” ukaże się równo rok po premierze pierwszego w karierze wokalisty solowego albumu, „Here I Am”. Niedawno usłyszeliśmy głos Yesung’a w Darling U z Seulgi oraz You Are Not Here z Ali.

 

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.