Były trainee YG Entertainment podpisał kontrakt z nową wytwórnią.

Do tej pory Jung Jin Hyeong był kojarzony głównie z udziału w programie „MIX & MATCH”, jednak już niedługo stanie na scenie jako zawodowy piosenkarz. 31 marca podpisał kontrakt z wytwórnią S.F.R Entertainment. Dokładna data debiutu nie jest jeszcze znana, wiemy jednak, że usłyszymy artystę w pierwszej połowie 2017 roku.

„Szukaliśmy kogoś, kto ma taki wizerunek i styl muzyczny, jak Jung Jin Hyeong. Jako solista, ma w sobie dużo potencjału”, mówi reprezentant wytwórni. Na Instagramie firmy pojawiły się już pierwsze zdjęcia i wideo z sesji zdjęciowej Jin Hyeong’a.

Więcej informacji o debiucie młodego artysty z pewnością pojawi się na oficjalnych kontach społecznościowych S.F.R Entertainment: Instagram, Facebook. Samego artystę możecie śledzić na Instagramie lub na Soundcloud.

Jung Jin Hyeong brał udział w survivalowym programie Mnet „MIX & MATCH”. Celem show było wybranie trainee, którzy mieli zadebiutować w iKON. Oprócz osób znanych wcześniej jako Team B, do programu doszli Jung Chan Woo, Yang Hong Seok oraz Jung Jin Hyeong. Ostatnia dwójka nie dostała się do ostatecznego składu grupy, a obaj trainee opuścili YG Entertainment. Hong Seok zadebiutował w zeszłym roku w boysbandzie Pentagon. Jin Hyeong przez jakiś czas był aktywny jedynie na Soundcloud, jednak niedawno usunął z konta prawie wszystkie swoje materiały. Dostał także propozycję udziału w drugim sezonie „Produce 101”. Jin Hyeong odmówił, argumentując swoją decyzję pracą nad debiutanckim albumem.

 

źródło: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.