Liderka Girls’ Generation wydała wersję deluxe swojego ostatniego albumu, podbijając koreańskie rankingi muzyczne.

Na koniec lutego usłyszeliśmy pierwszy pełny solowy album Tayeon. Krążek zaliczył niemały sukces, wskakując na wysokie pozycje zarówno na koreańskich, jak i światowych notowaniach muzycznych. Więcej o oryginalnej wersji „My Voice” możecie przypomnieć sobie TUTAJ i TUTAJ.

Tytułowy singiel wersji deluxe albumu to Make Me Love You. Kawałek jest połączeniem popu i R&B. Za muzykę odpowiedzialni są w tym przypadku: Felicia Barton, która pracowała z takimi osobami, jak Lea Michele, czy Demi Lovato oraz stworzyła Eraser z pierwszej edycji „My Voice”; Aaron Benward, odpowiedzialny za wiele k-popowych kawałków, takich jak DIAMOND 4 YA B.A.P, For Life EXO, czy Rain Taeyeon; oraz Matthew Tishler, który często współpracuje z SM Entertainment – jego piosenki to np. Sing For You i For Life EXO, czy Don’t Say No Seohyun.

Nowymi utworami na płycie są również I Blame On You i Curtain Call. Pierwszy z nich opowiada o uczuciach związanych z rozstaniem z ukochaną osobą. Chociaż nas opuściła, nie możemy o niej zapomnieć i chcemy ponownie się z nią spotkać. Nie rozumiemy jednak dlaczego i winimy za to ukochanego. Curtain Call to natomiast historia szalonej miłości, która, porównana do sztuki teatralnej, kończy się wraz ze zjazdem kurtyny. Oprócz tego, na płycie możemy znaleźć 11:11, singiel Taeyeon z 2016 roku. Więcej o nim przeczytacie TUTAJ.

Make Me Love You bardzo dobrze poradziło sobie w rankingach, osiągając prawie all-kill po niecałej dobie od wydania. Pozostałe dwie nowe piosenki nie wypadły tak dobrze, ale i tak znalazły się na niektórych listach przebojów. Sprawdźcie wszystkie zebrane przez nas wyniki poniżej.

 

Rozszerzone „My Voice” wskoczyło również na kilka pierwszych miejsc na świecie. Najwyżej było chociażby w Hong Kongu, Singapurze, Tajwanie, Tajlandii i Wietnamie. Na międzynarodowym iTunes, oprócz tytułowej piosenki, dobrze radziło sobie I Blame On You.

 

Podczas trwania promocji, artystka publikowała na swoim Instagramie dodatkowe fotografie, które zebraliśmy dla Was w poniższej galerii.

 

 

Która wersja „My Voice” bardziej Was ujęła?

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.