Agencje członków X1 zdecydowały wspólnie o rozpadzie boysbandu z “Produce X 101”.

Zespół powstały w ostatnim sezonie show Mnet zakończy karierę. Zdecydowały o tym wspólnie wytwórnie członków grupy. Przeczytajcie tłumaczenie oświadczenia firm:

Dzień dobry.

Tutaj Play M Entertainment, Yuehua Entertainment, TOP Media, OUI Entertainment, MBK Entertainment, Woollim Entertainment, DSP Media, Starship Entertainment i Brand New Music.

Członkowie X1 i każda z agencji negocjowała warunki jednomyślnego porozumienia (dotyczącego dalszych aktywności zespołu – przyp. red.), czego nie mogliśmy osiągnąć.  Zdecydowaliśmy się w takim przypadku na rozpad grupy.

Na oświadczenie zareagowało także CJ ENM, odpowiedzialne za prowadzenie i management boysbandu. Czytamy w nim: “Pracowaliśmy, by X1 mogło wznowić aktywności, ale szanujemy pozycję, w której znalazły się wytwórnie oraz ich decyzję o rozpadzie”.

Przypomnijmy, że grupa ma na koncie jedynie debiutancki krążek “Quantum Leap”. Potem zespół znalazł się w ogniu krytyki w związku z oskarżeniem twórców serii “Produce” oraz telewizji Mnet o oszustwa w liczeniu głosów i ostatecznych składów Wanna One, IZ*ONE oraz X1.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Instagram X1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.