W Korea zabrało fanów na wirtualną wycieczkę po wystawie „EXOclusive”!

Jak pisaliśmy wcześniej, SM Entertainment przygotowało specjalny projekt w kolaboracji z magazynem W Korea. Efekty współpracy zaprezentowano w 54-stronnicowym wydaniu specjalnym gazety, dostępnym z dziewięcioma różnymi okładkami. Oprócz tego otwarto „trójwymiarową wystawę” dotyczącą EXO. Każdy z członków wystąpił przed obiektywem innego fotografa. Nie wszystkie zdjęcia wybrano jednak do rozkładówki. Pozostałe fotografie i filmy zza kulis są dostępne dla fanów w SM Communication Center i w SMTOWN COEX Artium w Seulu.

Wystawę otwarto 24 czerwca. Będzie dostępna dla zwiedzających przez cały miesiąc, aż do 23 lipca. W Korea pokazało na swojej stronie, jak prezentuje się „EXOclusive”.

Na pierwszy ogień poszło SM Communication Center. W budynku zainstalowano dziesięć dużych ekranów – dziewięć dla każdej okładki magazynu i jeden dla zaznaczenia kolaboracji W i SM Entertainment. Wystawę możemy zobaczyć na pierwszym piętrze, gdzie znajduje się także kawiarnia i market. Na ścianach znajdziemy tam fotografie członków zespołu.

SMTOWN COEX Artium wystawa prezentuje się inaczej. Na pierwszym poziomie budynku znajduje się sześć ekranów, które wyświetlają wideo z sesji. Piąte piętro przypomina galerię sztuki, gdzie fani mogą zobaczyć fotografie wszystkich członków EXO.

Dodatkowo EXO-L mogą zaopatrzyć się w gadżety, które zostały wyprodukowane z okazji kolaboracji magazynu z zespołem i są dostępne w ograniczonej ilości. Są to między innymi pocztówki, plakaty i etui na telefon, wszystko z fotografiami z sesji „EXOclusive”.

Zobaczcie krótką wersję filmu, który mogą zobaczyć zwiedzający wystawę:

Chcielibyście odwiedzić wystawę „EXOclusive”?

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.