Magazyn modowy W Korea opublikował okładki z członkami EXO. Jest to zapowiedź kolaboracji czasopisma z zespołem.

AKTUALIZACJA: 30 czerwca

„Wszystkie Trzy: Ropucha skrzeczy. Jedźmy! Szpetność upięknia, piękność szpeci; Nuże przez mgły i par zamieci! Znikają. – Z Aktu I Sceny I „Makbeta”
Pamiętny cytat z „Makbeta”, sugerujący chaos i paradoksalny przewrót wartości. Xiumin prezentuje szeroką gamę interpretacji tego zjawiska przed obiektywem aparatu.” Sesja ma tytuł „To morrow, to morrow, and to morrow”. Fotografie najstarszego członka EXO są ostatnimi z tej serii. Wykonał je Kim Ji Yang. 

AKTUALIZACJA: 29 czerwca

„Samotność z wyboru, buntownicza dusza i ujmująca niewinność koegzystuje z klasyczną urodą i intensywnością jego oczu… Tajemniczo sprzeczny urok D.O. nie cechuje ani idola, ani aktora. Jeśli tylko można by było przenieść tu jego czarujący głos, który nie pasuje do jego dziecięcej twarzy, byłoby idealnie.” Tytuł sesji jest równie buntowniczy, jak dusza Kyung Soo – „Don’t Tell Me What To Do” („Nie mów mi, co mam robić”). Autorem fotografii jest Kim Hyeon Seong.


AKTUALIZACJA: 28 czerwca

„Błękitna krew młodości, w której nietrwała uroda łączy się z czystą pasją, jest zawsze nieśmiertelna.” Baekhyun (Byun Baek Hyun) wystąpił w sesji po tytułem „The Picture of Immortal Youth”, czyli „Obraz Nieśmiertelnej Młodości”. Zdjęcia wykonał Yun Suk Mu.

AKTUALIZACJA: 27 czerwca

Po kilku dniach przerwy W Korea zaprezentowało dwa zdjęcia z sesji Chanyeol’a (Park Chan Yeol), która nosi tytuł „Staying Golden”. „Promienna, wiecznie młoda istota stoi na grobie stworzonym ze zwiędłych kwiatów. Oślepiająca młodość Chanyeol’a jest uwydatniona dzięki kwiatom na skraju śmierci.” Autorem fotografii jest Yoo Young Kyu.

AKTUALIZACJA: 24 czerwca

Na kolejnych oficjalnych fotografiach ze specjalnego wydania magazynu W Korea jest lider EXO, Suho (Kim Jun Myeon). Sesja zatytułowana jest „Désamorcer”, co po francusku oznacza „rozbrajać”. Suho pozował przed obiektywem Kim Hee June’a„Łagodzenie czegoś w nadziei na zdobycie energii pozostawia pole na wątpliwości i generuje niezadowolenie. Niemniej jednak, ma to też swoje wartości.”

AKTUALIZACJA: 23 czerwca

„A Ray of Light” czyli „Promień Światła” to tytuł sesji Lay’a (Zhang Yixinga). Zdjęcia są autorstwa Kim Hyung Sik’a. Ich opis to: „Pragnienie pokazania całkowitej fantazji. Najbardziej niezwykłe fantazje pochodzą z najprawdziwszych rzeczy wokół nas.”

AKTUALIZACJA: 22 czerwca

„Każdy o czymś marzy. Sehun, idealna istota, przemawia do nas wzrokiem, jakby było coś jeszcze do powiedzenia. W to gorące, letnie popołudnie spojrzenie marzyciela ma w sobie cały wszechświat.” Sesja najmłodszego członka EXO zatytułowana jest „Daydreamer”, czyli „marzyciel”. Fotografie wykonał Han Jong Chul.

 

AKTUALIZACJA: 21 czerwca

Tym razem światło dzienne ujrzały oficjalne zdjęcia Chen’a (Kim Jong Dae). Seria ma tytuł „The Crystalline”, czyli „krystaliczny”. Jej opis to: „Jak łąka pełna życia, błyszczące szkło albo tajemnicza gwiazda… Nieskończenie promieniejący wizerunek Chen’a jako chłopca, który ma w sobie lato.” Autorem fotografii jest Shin Sun Hye.

AKTUALIZACJA: 20 czerwca

Zgodnie z zapowiedzią W Korea opublikował pierwsze fotografie ze specjalnego wydania magazynu. Na pierwszy ogień poszedł Kai (Kim Jong In). Sesja zatytułowana jest „The Revenant”, czyli duch, upiór albo po prostu osoba, która zmartwychwstała. Jak czytamy na oficjalnej stronie czasopisma, jej koncept to: „Mężczyzna, który powrócił z martwych. Walczy o przetrwanie w świecie śmiertelników, a jego desperacki (lecz nadal piękny) krzyk roznosi się w sercu miasta, które jest brutalniejsze od sawanny.” Zdjęcia wykonał Park Ji Hyuk. Zobaczcie je poniżej!

Oryginalny post:

EXOclusive” to efekt współpracy W Korea z SM Entertainment. Oprócz specjalnego wydania czasopisma, zapowiedziana jest „trójwymiarowa wystawa” dotycząca EXO. Będzie ona zawierać fotografie z sesji w W, które nie zostały wydrukowane w magazynie, artykuły i filmy. Wszystko dostępne będzie zarówno na stronach internetowych W Korea, jak i w SM Communication Center i w SMTOWN COEX Artium w Seulu przez cały miesiąc – od 24 czerwca do 23 lipca.

Lipcowe wydanie W Korea to 54-stronnicowa edycja specjalna gazety, dostępna z dziewięcioma różnymi okładkami. Ekskluzywne fotografie przedstawiać będą każdego członka EXO w obiektywie innego fotografa. Zdjęcia wykonali: Yun Seok Mu, Shin Seon Hye, Kim Hyeong Sik, Yu Yeong Gyu, Kim Ji Yang, Kim Hui Jun, Kim Hyeon Seong, Han Jong Cheol i Park Ji Hyeok. Fani mogą spodziewać się więc całkowitej różnorodności stylów i ujęć. Zdjęcia i zakulisowe filmy z sesji będą udostępniane codziennie o północy (czasu koreańskiego), zaczynając od 20 czerwca przez cały miesiąc.

Zobaczcie wszystkie okładki W Korea z członkami zespołu. Która podoba Wam się najbardziej?

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.