Liderka Girls’ Generation nie zwalnia tempa i niedługo wyda kolejny solowy album.

Nowy mini album Tae Yeon wyjdzie 28 czerwca o północy KST. Płyta nosić będzie nazwę „Why”. Wytwórnia SM Entertainment opublikowała zdjęcie zapowiadające krążek. Widać na nim Tae Yeon siedzącą w samochodzie, która wygrzewa się na słońcu.

W kwietniu tego roku koncerty Tae Yeon „Butterfly Kiss” zostały odwołane i pierwsze występy z tej serii odbyły się 9 i 10 czerwca. Wytwórnia zapowiedziała też dodatkowe terminy koncertów, które będą miały miejsce w sierpniu. Więcej możecie przeczytać na naszej stronie.

 

Kim Tae Yeon, liderka ośmioosobowego zespołu Girls’ Generation, wydała na razie jedną solową płytę zatytułowaną „I”, która ukazała się 7 października 2015 roku. Na EP znalazło się pięć utworów i wersja instrumentalna tytułowej piosenki. W tym samym miesiącu płyta sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy plasując się na pierwszym miejscu listy Gaon Album Chart. Finalnie mini album Tae Yeon zdobył 16. miejsce rocznego notowania wspomnianego rankingu.

W grudniu 2015 wspólnie z Tiffany i Seohyun piosenkarka nagrała płytę „Dear Santa”, na której znalazło się pięć nowych utworów i tytułowa piosenka w wersji angielsko-języcznej.

3 lutego 2016 ukazał się natomiast singiel „Rain” z piosenkami Rain Secret. W kwietniu natomiast Tae Yeon i Kyu Hyun z Super Junior wzięli udział w reklamie wody mineralnej. Nagrali wówczas dwie piosenki, o których możecie przeczytać na naszej stronie.

AKTUALIZACJA: 18 czerwca

SM opublikowało zdjęcia zapowiadające album „Why”, który już za 10 dni.

AKTUALIZACJA

Na Instagramie Tae Yeon pojawiły się zdjęcia z tagiem #why

 

 

 

#why

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TaeYeon (@taeyeon_ss)

 

 

〰 D-10 〰 #why #new #m02 #taeyeon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TaeYeon (@taeyeon_ss)

 

AKTUALIZACJA: 19 czerwca

AKTUALIZACJA: 20 czerwca

AKTUALIZACJA: 21 czerwca

 

#why

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TaeYeon (@taeyeon_ss)

AKTUALIZACJA: 22 czerwca

źródła: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.