Po odwołanych kwietniowych koncertach Taeyeon, artystka doczeka się wreszcie solowych występów z serii „Butterfly Kiss”. 

Solowe koncerty wokalistki miały odbyć się w kwietniu tego roku, zostały jednak odwołane. Według oświadczenia SM Entertainment powodem takiego rozwiązania były „niespodziewane okoliczności”. Wytwórnia oddała pieniądze wszystkim, którzy kupili bilety.

24 maja dowiedzieliśmy się o nowych terminach eventów. Pierwsze występy z serii „Butterfly Kiss” odbędą się 9 i 10 czerwca w Seoul Olympic Hall. Potem Taeyeon pojawi się również w Busanie, gdzie 6 i 7 sierpnia zagra kolejne koncerty. Bilety na oba wydarzenia będzie można kupować przez stronę Yes24, odpowiednio od 31 maja i 1 czerwca. Dodatkowo artystka opublikowała na swoim Instagramie plakat promujący „Butterfly Kiss”. Możecie zobaczyć go powyżej. Eventy będą dla wokalistki SNSD pierwszymi dużymi solowymi aktywnościami, chociaż w październiku 2015 roku zagrała ona kameralne koncerty w ramach serii SM „The Agit”.

Taeyeon zadebiutowała solowo w październiku zeszłego roku z mini-albumem „I”. Znalazła się tym samym wysoko na listach przebojów i zajęła pierwsze miejsca w wielu znaczących programach muzycznych. W lutym 2016 roku rozpoczęła projekt SMSTATION ze piosenką Rain. Ostatnio SM Entertainment poinformowało także, że artystka przygotowuje się do comebacku. Taeyeon była widziana w Stanach Zjednoczonych, gdzie kręciła najnowszy teledysk.

źródła:(1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.