Poznaliśmy datę comebacku SEVENTEEN!

Wygląda na to, że w rozszerzonej wersji albumu znów zobaczymy wakacyjną stronę SEVENTEEN. Grupa nie rezygnuje z letniego konceptu, nawet rozszerzyła go poprzez nowe teasery. Stylizowane są na podobieństwo do amerykańskich jadłodajni z lat 80. Pojawiły się 25 czerwca na oficjalnych social media. Pierwsze dwie zapowiedzi przedstawiają nowe logo SEVENTEEN wraz z nazwą albumu ( i jednocześnie prawdopodobną nazwą tytułowego utworu) oraz datą comebacku. Płytę „VERY NICE” usłyszymy już 4 lipca!


Oprócz tego, zespół opublikował nowe zdjęcia, mające podpowiedzieć nam, co znajdziemy na nowej płycie. Na części z nich użyty jest efekt „rybiego oka”, nie wyglądają także na profesjonalne fotografie. Dzięki temu teasery wyglądają na spontaniczne, a czcionka napisów i hashtagów na nich dodają efektu retro. Każdą nową zapowiedź nazwano „rozdziałem” (ang. chapter). Sześć rozdziałów oraz epilog możecie zobaczyć poniżej:

 

AKTUALIZACJA 26.06

W „VERY NICE” usłyszymy pięć nowych piosenek. Track lista pojawiła się dzisiaj poprzez oficjalne social media SEVENTEEN.

Co powiecie na wakacyjną wersję SEVENTEEN?

 

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.