ARMY są dla BTS bardzo ważne i to nigdy nie podlegało dyskusji. Nowa wersja hitowego utworu ze strony B “Map Of The Soul: Persona” to zarówno prezent dla fanów oraz szansa na podziękowanie im za wsparcie. Czy remiks “Make It Right” z udziałem Lauv powtórzy sukces oryginalnego kawałka? Sprawdźcie, co warto wiedzieć o najnowszym wydawnictwie od grupy spod skrzydeł Big Hit Entertainment!

Oryginalnie Make It Right znalazło się na ostatnim krążku BTS, “Map Of The Soul: Persona”. Fani momentalnie pokochali skomponowaną przed Eda Sheerana piosenkę, co sprawiło, że numer znalazł się na liście Hot 100 magazynu Billboard. Bangtani postanowili podarować ARMY nową wersję kawałka 18 października, tym razem z gościnnym udziałem amerykańskiego muzyka Lauv.

W teledysku do remiksu poznajemy animowaną historię zagubionego chłopca, który odnalazł pewną dziewczynę i wraz z nią – samego siebie. Ona natomiast stała się jego towarzyszką w podróży przez życie i osłoną w trudnych chwilach. Klip przeplata w sobie także urywki z trasy koncertowej “Love Yourself: Speak Yourself”, pokazujące zarówno zespoł, jak i jego fanów. Łatwo zatem zgadnąć, jak można połączyć ze sobą oba elementy tworzące wideo.

Nowa wersja Make It Right także została dobrze przyjęta przez międzynarodowych fanów. Kilka godzin po premierze znalazła się na prawie 60. pierwszych miejscach na całym świecie. Najwyższy stopień podium zajęła chociażby w USA, czy Polsce. Sprawdźcie szczegóły wyników:

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.