W swoim solowym singlu Wheein z MAMAMOO łączy siły z raperem Sik-K.

Wokalistka MAMAMOO po raz kolejny otrzymała szansę pokazania swoich umiejętności. Wcześniej mogliśmy usłyszeć jej głos w dramie „Yellow” i na albumie „Purple”, gdzie pojawiła się jej kolaboracja z B.O. Następnym krokiem w solowej karierze Wheein jest album „magnolia”, na którym znalazł się singiel EASY.

Utwór został skomponowany w stylu R&B. Autorem tekstu i muzyki jest Park Woo Sang, znany z wcześniejszej współpracy z MAMAMOO. W piosence usłyszymy frustrację dziewczyny, która jest zirytowana swoim partnerem. Nie poświęca jej w ogóle czasu i często zaniedbuje swoje obowiązki jako chłopak. W teledysku widzimy Wheein w kilku scenach, gdzie stara się przykuć uwagę Sik-K. W pewnym momencie stwierdza, że to nie ma sensu. Po co na siłę zmieniać się i starać, jeśli gra jest niewarta świeczki? Z odpowiedzią spieszy Sik-K, który jest dobrym kontrastem dla wysokiego głosu Wheein. Zapewnia o swojej miłości i wcale nie uważa, że jego partnerka jest naiwna. Można rzec, że zrobił to rychło w czas – jego szansa dawno minęła.

Na kanale V LIVE opublikowano także klip ze studia nagraniowego, kiedy powstawało EASY. Bez obróbki dźwiękowej i profesjonalnego teledysku, można lepiej skupić się na wokalu Wheein.

Warto także wspomnieć, że po premierze utwór zajął różne pozycje na koreańskich listach muzycznych. 18 kwietnia o godzinie 8:00 czasu polskiego EASY trafiło na pierwsze miejsce rankingu Bugs.

Debiut Wheein z singlem EASY jest kolejną aktywnością w projekcie solowego rozwoju dziewczyn z MAMAMOO. Każda z nich pokazuje swoje umiejętności wokalne w innym stylu. Solar od 2015 roku bierze udział w „Solar’s Emotion”, w którym usłyszymy covery koreańskich piosenek. Moonbyul już od kilku albumów ma coraz większy wkład w teksty oraz muzykę. Niedawno zapowiedziano jej solowy krążek. Hwasa wydała emocjonalną balladę na „Yellow Flower”, która doczekała się także teledysku.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny YouTube MAMAMOO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.