Dzięki uniewinnieniu Kang Dong Ho, w planach Pledis Entertainment pojawił się kolejny comeback.

Według najnowszych informacji, NU’EST W rozpoczęło już prace nad nowym albumem. Wiąże się to bezpośrednio z sprawą sądową Kang Dong Ho. W zeszłym roku wokalista grupy został oskarżony o przemoc seksualną, jednak w drodze postanowienia prokuratura zdecydowała się nie postawić mu żadnych zarzutów. „Oskarżenia nie były prawdziwe od samego początku, więc udowodniono mu [Dong Ho] niewinność”, skomentowała wytwórnia muzyka, Pledis Entertainment. Dzięki temu, zespół może bez przeszkód pracować nad comebackiem.

Historia o domniemanej napaści na tle seksualnym pojawiła się w czerwcu 2017 roku. Była znajoma Dong Ho opublikowała post na social media, w którym zarzuciła mu przestępstwo. „Osiem lat temu, w zimę 2009 roku, byłam w pierwszej klasie gimnazjum, a Dong Ho był w drugiej. Wracaliśmy do domu po lekcjach w prywatnej szkole i zostałam seksualnie wykorzystana przez niego w autobusie”, pisała wtedy oskarżająca.

NU’EST W ostatni raz wrócili w październiku zeszłego roku z mini-albumem „W,HERE”. W tworzenie utworów do krążka mieli udział członkowie grupy. Więcej o comebacku mogliście przeczytać także na naszej stronie. Oprócz tego, w lipcu 2017  usłyszeliśmy singiel If You, będący podziękowaniem dla fanów za wsparcie.

 

źródło: (1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter NU’EST

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.