„W, HERE” ma pokazywać ich wrażliwość jako zespołu i solowych artystów. Kolejne wydawnictwo od czterech członków NU’EST podbiło listy w Korei i dobrze poradziło sobie na świecie. Sprawdźcie, co powinniście wiedzieć o nowym EP grupy.

Po sukcesie swojego lipcowego singla, NU’EST W wrócił na scenę z nowym mini-albumem. „W, HERE” promuje Where You At, które ma być pokazywać muzyczną wrażliwość grupy. Piosenka w stylu future bass opowiada o stracie ukochanej osoby, która była dla nas wszystkim. Bez niej nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować i błądzimy, chcąc ją odzyskać. Za tekst i kompozycję utworu odpowiedzialny jest Bumzu. Pomagali mu również członkowie grupy: JR i Baekho.

Tematyka wszystkich kawałków z „W, HERE” krąży w temacie miłości i oddania ukochanej osobie. Wszyscy członkowie grupy brali udział w tworzeniu krążka. Baekho znajdziemy wśród tekściarzy i producentów Just One Day, Where You At i Good Love. Ren, JR i Aron pracowali natomiast przy swoich solówkach.

  1. 하루만 (Just One Day / My Beautiful) – pełen nostalgii kawałek o tęsknocie za ukochaną. Członkowie NU’EST W śpiewają w nim bowiem, że po rozstaniu ze swoją drugą połówką są rozbici i nie umieją normalnie działać. Proszą tym samym tą drugą osobę, by wróciła do nich chociaż na jeden dzień.
  2. Where You At
  3. Paradise (Ren Solo) – popowa piosenka, której szykowności i wyrafinowanego stylu nadaje wokal Rena. Artysta porównuje tutaj swoją drugą połówkę do raju, dzięki któremu życie staje się idealne.
  4. Good Love (Aron Solo) – połączenie alternatywnego R&B z muzyką elektroniczną. W tekście Aron mówi, że chce spędzać, że swoją miłością cały czas, by móc wiedzieć o niej wszystko.
  5. With (JR Solo) – dramatyczna kompozycja, w której JR śpiewa o chęci zrewanżowania się ukochanej za jej wsparcie. Wie jednak również, że przez to, co zrobił w przeszłości, jest to teraz niemożliwe. W piosence wpadają w ucho emocjonalne wstawki chóru, które dodają numerowi dramatyzmu.
  6. 지금까지 행복했어요 (Thanksful For You)(Baekho Solo) – sentymentalna propozycja wyprodukowana przez Wooziego z SEVENTEEN. Minimalistyczna melodia zostaje uwydatniona przez instrumenty smyczkowe. Baekho opowiada tutaj o relacji z drugą osobą, która sprawia, że ukochana staje się centrum wszechświata. Jego problemy schodzą natomiast na dalszy plan.

Tytułowa piosenka „W, HERE” bardzo dobrze poradziła sobie na koreańskich notowaniach muzycznych. Już 1,5 godziny po premierze znalazła się na szczytach list Genie, Bugs, Naver i Soribada. W najlepszym momencie, kawałek osiągnął prawie all-kill, utrzymując się na drugim miejscu jedynie w rankingu Mnet. Wyniki piosenki z poszczególnych godzin znajdziecie poniżej (pochodzą z 10 października z 12:30, 13:30, 15:30 i 18:30 czasu polskiego).

Pozostałe piosenki z krążka również znalazły się w notowaniach. Wśród numerów „ze strony B” najlepiej poradził sobie Just One Day, który znalazł się w pierwszej dziesiątce wszystkich list przebojów w Korei. Poszczególne wyniki wszystkich kawałków znajdziecie w poniższej galerii (pochodzą z 10 października z 12:30, 13:30 i 15:30 czasu polskiego).

Płyta znalazła się też wysoko w światowych rankingach iTunes. Wskoczyła bowiem na podium w Brunei, Hong Kongu, Laosie, Malezji, Singapurze, Tajwanie, Tajlandii, Wietnamie, Indonezji i na Filipinach. W Europie najlepiej poradziła sobie w Norwegii, gdzie zajęła 6. miejsce. W USA krążek był natomiast 36. W dziennym podsumowaniu światowych albumów „W, HERE” zajęło 7. pozycję.

Podczas transmisji Mnet Present Special, NU’EST W zaprezentował występy na żywo z nowymi piosenkami. Nagranie tytułowego kawałka płyty znajdziecie poniżej, a Just One Day TUTAJ.

Na Naverze mogliśmy zobaczyć galerię również zdjęć zza kulis kręcenia klipu do Where You At. Fotografie sprawdzicie też poniżej:

 

Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie przedpremierową promocję krążka, możecie to zrobić w naszym poprzednim artykule, TUTAJ. Jak podoba Wam się „W, HERE”?

 

źródła:(1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.