SM Entertainment potwierdziło współpracę wokalistki Red Velvet i znanego na całym świecie muzyka.

AKTUALIZACJA: 9 października

Na oficjalnej stronie magazynu Vogue pojawiły się pierwsze zapowiedzi współpracy Wendy i Johna Legenda. Ponadto dowiedzieliśmy się, że teledysk został nagrany w koncepcie lat ’40 i ’50, a muzycy grają w nim związanych przeznaczeniem kochanków. „Modowa Biblia” przeprowadziła także krótką rozmowę z wokalistką Red Velvet. Wendy zdradziła w niej, że „nie może uwierzyć, że pracuje z osobą, której [muzyki] słuchała, gdy dorastała”. „To nie możliwe, że wyjdzie piosenka, na której będzie można usłyszeć zarówno mój, jak i jego głos”, dodała. Artystka przyznała także, że bardzo denerwowała się spotkaniem z Johnem i nie mogła wykrztusić ani jednego pełnego słowa.

 

Oryginalny post: Media już wcześniej pisały o kolaboracji Wendy i Johna Legenda, jednak wytwórnia członkini Red Velvet potwierdziła wspólny kawałek obu muzyków dopiero teraz. Ich duet będzie nazywał się Written In The Stars. Piątą odsłonę SM STATION x 0 usłyszymy 19 października o 18:00 KST. Na Instagramie projektu pojawiło się krótkie wideo, na którym artyści witają się z fanami i zdradzają tytuł swojej piosenki.

Przypomnijmy, że STATION x 0 to spin-off oryginalnego cyklu SM Entertainment. Kawałki obecnego projektu kierowane są głównie do młodych ludzi i poruszają ważne dla nich kwestie. Wszystkie artykuły o projekcie i piosenkach, jakie w jego ramach usłyszeliśmy, znajdziecie pod tym linkiem.

 

źródło:(1)(2)
źródła zdjęć: Oficjalna Strona Red Velvet / Twitter Johna Legenda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.