Nasza dzisiejsza propozycja to spokojny, kojący nerwy artysta. Posłuchajcie Park Won’a!

Macie za sobą długi dzień i jedyne, czego potrzebujecie, to odpoczynek ze spokojną muzyką w tle? Proponujemy Wam ciepły głos na pograniczu szeptu, któremu towarzyszy pianino. Park Won nie będzie się naprzykrzał. Da chwilę, by odetchnąć.

Piosenkarz zadebiutował w 2010 roku w duecie z tekściarzem Jung Ji Chan’em. Ich nazwa, One More Chance, symbolizowała harmonię miłości i wspomnień, które opowiadają życiową historię. Luxury Bus pozytywnie nastraja i zachęca do podążania za melodią.


Park Won tworzy obecnie natomiast coś zupełnie innego. W swoich utworach artysta jest sentymentalny. Przykładem jest Try, opisujące ból i nieumiejętność kochania. Park spokojnie opowiada historię swoich błędów w miłości, dając sobie chwilę na oddech i zebranie myśli. Dzięki temu, oraz dość statycznemu obrazowi, utwór jest emocjonalny.

Warto zauważyć, że Park Won to nie tylko smutne utwory. Don’t Wait For Your Love ma inny charakter. Melodia, prowadzona przez gitarę akustyczną, jest bardziej pogodna. Soliście partneruje Suzy z Miss A. Piosenkarka dodaje kawałkowi dużo kobiecej subtelności.


Na sam koniec proponujemy Wam wyciszające Together Till The End w rytmie walca. Utwór warto przesłuchać z zamkniętymi oczami, skupiając się na głosie Park Won’a.


Artystę możecie znaleźć na Facebooku i Twitterze.

Jak się Wam podobało?

źródła: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.