Unit zespołu powróci na scenę pod koniec sierpnia.

AKTUALIZACJA: 24 sierpnia

Do tej pory ujawniono jeszcze dwa spoilery: od Raviego oraz Leo. Dzisiaj pojawił się także teaser Whisper. Jak Wam się podoba?

 

 

 

AKTUALIZACJA: 22 sierpnia

Na social media VIXX pojawił się pierwszy spoiler od Leo. Oprócz tego, oficjalnie już wiadomo, że comebackowy showcase odbędzie się 28 sierpnia o 20:00 KST.

 

 

AKTUALIZACJA: 20 sierpnia

Poznaliśmy tracklistę „Whisper”. Tytułowy utwór jest efektem współpracy Raviego oraz Yuth. Druga piosenka, którą można przetłumaczyć jako Beautiful Night, oraz Feeling, tworzyli Leo, Ravi oraz grupa Soundtronic. Przy Chocolatier Today pracowali Ravi, PUFF oraz Song Si Yun. Wszystko możecie przeczytać poniżej. 

 

AKTUALIZACJA: 19 sierpnia

Drugi mini-album VIXX LR będzie składał się z książeczki, dwóch rodzajów kart, zestawu naklejek i plakatu. Dodatkowo, portal Naver Music udostępnił nowy materiał z planu zdjęciowego „Whisper”.

 

AKTUALIZACJA: 17 sierpnia

Na ostatnich zapowiedzianych konceptowych fotografiach zobaczyliśmy VIXX LR w pełnym składzie.

 

AKTUALIZACJA: 16 sierpnia

Jellyfish Entertainment podzieliło się dzisiaj zdjęciami promocyjnymi Raviego

 

AKTUALIZACJA: 15 sierpnia

Zgodnie z harmonogramem, opublikowano pierwsze zdjęcia konceptowe „Whisper”. Zobaczyliśmy na nich Leo. Sprawdźcie fotografie poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 14 sierpnia

Poznaliśmy pełen harmonogram promocji przed wydaniem płyty. 16, 17 oraz 18 sierpnia zobaczymy zdjęcia zapowiadające koncept comebacku. 21 sierpnia pojawi się tracklista „Whisper”, a dzień później skrót wszystkich piosenek. 25 sierpnia opublikowany zostanie zwiastun tytułowego utworu. Drugi mini-album VIXX LR będzie miał swoją premierę 28 sierpnia o 18:00 KST (11:00 w Polsce). Wszystko możecie przeczytać w pliku poniżej.

 

Oryginalny post: Wytwórnia Jellyfish Entertainment potwierdziła, że unit Leo i Raviego wyda nowy mini-album. Płyta „Whisper” pojawi się na sklepowych półkach już 28 sierpnia. Tytułowy utwór będzie nazywał się tak samo. Na social media VIXX pojawił się także trailer zapowiadający comeback. Co ciekawe, jest on stworzony jako „nowsza” wersja podobnego wideo z 2015 roku, kiedy ogłoszono debiut LR. Możecie go zobaczyć TUTAJ.

 

Wszystkie nowe informacje o comebacku VIXX LR znajdziecie w tym artykule pod postacią aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.