„My Decade” to jednocześnie podziękowanie dla fanów i prezent dla samej siebie. Jessica na swoim jubileuszowym albumie pokazuje różne strony własnej twórczości. Co powinniście o nim wiedzieć?

Jessica zadebiutowała z Girls’ Generation i Into The New World w sierpniu 2007 roku. Pomimo, że od 2015 roku artystka nie jest częścią zespołu, postanowiła uczcić 10. rocznicę swojej kariery nowym albumem. Płytę promuje Summer Storm – piosenka z nostalgicznym wydźwiękiem i rytmiczną melodią. Tekst utworu napisała sama Jessica. Mówi on o wspomnieniu straconej miłości i trudnościach z pożegnaniem się z ukochaną osobą. 

Pozostałe kawałki z płyty pokazują różne strony wokalu Jessici. Znajdziemy tam zarówno szybsze, jak i wolniejsze utwory, które dobrze pasują do głosu artystki. Więcej przeczytacie o nich poniżej:

  1. Summer Storm
  2. Beautiful Mind – utwór, w którego komponowaniu brała udział Jessica. Artystka napisała też słowa kawałka, w których opowiada o miłości, która potrafi przezwyciężyć kompleksy i złe wspomnienia.
  3. Saturday Night – najbardziej taneczna propozycja z „My Decade”. Tekst piosenki jest autorstwa Jessici, opowiada o wyjściu na imprezę i spędzaniu czasu na przyjemnościach.
  4. Love U – przearanżowana piosenka solisty d.ear. Minimalistyczna akustyczna melodia uwydatnia wokal Jessici. Tekst utworu mówi o nieśmiałym wyznaniu miłości.
  5. Starry Night – numer, którego słowa Jessica napisała specjalnie dla swoich fanów. Ma to być prezent i podziękowanie za 10-letnie wsparcie. Co ciekawe, siostrze wokalistki, Krystal z f(x), Starry Night spodobało się tak, że chciała, by to właśnie ten utwór był tytułową piosenką”My Decade”.
  6. Because It’s Spring – kawałek, który usłyszeliśmy już w kwietniu z okazji urodzin Jessici. Mówi o miłości, która rozkwita jak rośliny w wiosnę. Więcej pisaliśmy o nim TUTAJ.

Najnowszy album Jessici zdecydowanie lepiej poradził sobie na międzynarodowym iTunes, niż na koreańskich stronach streamingowych. „My Decade” wskoczyło na pierwsze miejsce w Chile, Hong Kongu, Malezji, Singapurze, Tajwanie, Wietnamie, Tajlandii oraz na Węgrzech i Filipinach. Sprawiło to, że krążek zadebiutował na 12. pozycji międzynarodowego rankingu albumów iTunes z 9 sierpnia.

Przypomnijmy, że całą promocję „My Decade” mogliście śledzić na naszej stronie pod tym linkiem.

 

źródła:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.