Po ponad miesiącu od ostatniej Nocy z K-popem, trójmiejscy fani ponownie pojawili się w sopockiej Studentce.

Pomimo rozpoczynającego się roku szkolnego, entuzjaści k-popu nie zawiedli. Na imprezie zobaczyliśmy wiele znajomych twarzy. Za didżejką tradycyjnie stanął Damian Dawid Nowak, a na parkiecie szaleli NEXT Dance Crew, BOOYA i Poland Dances to K-pop.

Impreza wyróżniała się konkursem tanecznych coverów znanych k-popowych hitów. Uczestnicy mieli szansę przygotować choreografię według własnego wyboru. W rezultacie zobaczyliśmy siedem różnych układów, w wykonaniu ośmiu osób: od All in Monsta X, przez Growl EXO, do Whistle BLACKPINK. Do finału dotarły cztery osoby: Julia, Barka, Zuza i Kinga. Nikt jednak nie czuł się przegrany. Na każdego z tancerzy czekał prezent od Koreańskich Przysmaków z Gdyni. Główne nagrody sponsorował +Social.

Po wyrównanej rywalizacji zwyciężczynią została Kinga Chorąży, która zaprezentowała się w choreografii Boombayah BLACKPINK. – Czekałam na nie 4 lata, odkąd YG zapowiedział ich debiut. Kiedy wydały dwie piosenki, stwierdziłam, że obie są świetne. Wystarczyło wybrać jedną i zatańczyć – opowiada Kinga. – Najtrudniejszym momentem choreografii był refren, w którym wykonuje się dużo ruchów – dodaje. Zwyciężczyni od sześciu lat interesuje się k-popem i należy do grupy tanecznej BOOYA. Dziewczyny ćwiczą już nowy cover, jednak nie zdradziły jaki.

Specjalnie dla Was nagraliśmy taniec zwyciężczyni konkursu:

A wy jak bawiliście się na Trójmiejskiej Nocy z K-popem? Macie swoje zdjęcia i filmy z imprezy? Podzielcie się z nami! Wyślijcie je na adres: redakcja@7pop.pl

Do zobaczenia następnym razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.