Boysband z drugiego sezonu Produce 101 ponownie połączy siły! Grupa wybierze się wspólnie na wakacyjną trasę koncertową.

Członkowie Wanna One ponownie staną wspólnie na scenie! Wytwórnia zespołu potwierdziła dodatkowe aktywności zwycięskiego składu z drugiego sezonu show Mnet. “Cała jedenastka artystów zgodziła się wziąć udział w serii specjalnych koncertów pomimo nowych, indywidualnych grafików”, przyznał reprezentant Swing Entertainment. Grupa przez ponad miesiąc będzie występować dla uczniów koreańskich przedszkoli oraz mieszkańców domów seniorów. Pierwszy przystanek tego niezwykłego tournée zaplanowany jest na 31 czerwca w Ansan w powiecie Gyeonggi.

Seria eventów ma promować nowy sezon Produce 101, w którym zostanie wyłoniony skład nowego boysbandu. “Chcemy zaznaczyć, że wszyscy mogą zaangażować się w tworzenie zespołu, nawet najmłodsi i najstarsi”, powiedział reprezentant telewizji Mnet. Wanna One zaprezentuje podczas koncertów swoje największe hity w nieco odmienionej formie. “Choreografie do m.in. Boomerang, Burn It Up czy I.P.U. zostały przearanżowane tak, by każdy z uczestników spotkań mógł zatańczyć razem z grupą”, czytamy dalej w oświadczeniu. Wiadomo także, że na spotkaniach z dziećmi zespół będzie śpiewał swoją wersję Baby Shark, a wśród seniorów największe hity muzyki trot.

 

źródło:(1)(2)(3)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Wanna One

Prima Aprilis! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.