Po ośmiomiesięcznej przerwie, KARD wróciło na scenę z nowym singlem. „Bomb Bomb” to prawdziwa eksplozja energii. Piosenka szybko zyskała uznanie w różnych zakątkach świata. Wszystko, co warto o niej wiedzieć, przeczytacie w naszym artykule.

Ostatnio usłyszeliśmy grupę w wakacje 2018 roku, kiedy to ukazało się „Rind On The Wind”, ich trzeci mini-album. Warto zauważyć, że od czasu oficjalnego debiutu zespół wracał jedynie z EP – na pierwszym z nich, „Hola Hola”, znalazły się wszystkie utwory zaprezentowane w trakcie przeddebiutowego projektu.

Wydane 27 marca Bomb Bomb jest w takim wypadku pierwszym cyfrowym singlem, który KARD czynnie promuje w Korei zaraz po premierze. Nowa piosenka została stworzona przez The Black Label, a jej głównym autorem jest 24. Producent przyłożył wcześniej rękę do między innymi Gashina Sunmi czy DDU-DU DDU-DU BLACKPINK. W pisanie tekstu do Bomb Bomb był także zaangażowany BM. Numer jest zaproszeniem do wspólnej zabawy przez całą noc. Mocne, taneczne, elektroniczne dźwięki reprezentujące moombathon są świetnym odzwierciedleniem słów kawałka.

Promocja singla trwa w najlepsze. Zespół występuje z piosenką w programach muzycznych. Udostępniona została także taneczna wersja klipu. Na kanale M2 pojawił się natomiast relay dance z KARD w roli głównej.

Chociaż Bomb Bomb nie podbiło koreańskich rankingów muzycznych, na międzynarodowych listach iTunes sytuacja miała się zupełnie inaczej. Singiel wskoczył na kilka pierwszych miejsc i znalazł się w notowaniach w wielu krajach. Poniżej znajdują się pozycje utworu z 27 marca, z godziny 18:00 polskiego czasu.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.