Po oficjalnym rozpadzie Wanna One, każdy z jego członków stawia pierwsze kroki w nowym rozdziale swojej kariery. Podobnie zadecydował Jihoon, który wrócił niedawno z własnym krążkiem „O’Clock”. Jak brzmi wink boy jako solista? Sprawdźcie w naszym podsumowaniu!

Pierwszy solowy album Jihoona miał pokazać jego umiejętności, które nie zawsze mógł zaprezentować w Wanna One. Motywem przewodnim wydanego 26 marca „O’Clock” jest przejrzystość, radość oraz entuzjastyczne podejście do życia.

Płytę promuje L.O.V.E  w stylu future R&B. W numerze poznajemy wyznanie mężczyzny, który chce, żeby jego uczucie do ukochanej rozwijało się jak najpiękniejsza róża. Wie jednak, że by mógł to zrobić, sam musi zaakceptować swoje wspomnienia. Zostaną one wtedy podporą dla kwiatu miłości, a nie będą go niszczyć. Jihoon, wykonując utwór, gładko przechodzi z wokalu do rapu, co pokazuje wszechstronność muzyka. Co ciekawe, klip do piosenki został nagrany w Pradze, stolicy Czech.

Na płycie znajdziemy ogółem sześć pozycji, które mają nam zaprezentować wokalny i raperski talent młodego muzyka. O czym opowiadają?

  1. The Beginning Of… – krótki wstęp do całego krążka. Utwór ma rozpoczynać nie tylko sam album, ale także nowy rozdział w karierze Jihoona.
  2. US – piosenka w stylu R&B. Poznajemy w niej historię zakochanego mężczyzny, który cały dzień tęskni za swoją wybranką. Gdy dziewczyna w końcu do niego dzwoni, jest zachwycony, że może porozmawiać z nią o wszystkim.
  3. L.O.V.E
  4. Would You… – wytwórnia artysty opisała kawałek jako „hip-hopowy numer z rytmicznymi dźwiękami pianina”. Jihoon wspomina w tekście o zakochaniu i jak oddziałuje ono na mężczyznę.
  5. 새벽달 (Midnight Moon) – liryczna kompozycja w stylu R&B. Słowa utworu opowiadają o tęsknocie za tą jedną wyjątkową osobą. Przypomina nam o niej wszystko, nawet rozgwieżdżone niebo.
  6. Young 20 (prod. Lee Dae Hwi) – numer autorstwa kolegi Jihoona z Wanna One, Daehwi’ego. To połączenie soulu i R&B, a w tekście znajdziemy szczere wyznania do ukochanej. Chłopak obiecuje swojej dziewczynie, że zawsze będzie przy niej. Piosenka w taki sam sposób dedykowana jest MAY, fanklubowi artysty.

Jihoon nieźle poradził sobie zarówno na koreańskich listach przebojów, jak i światowym iTunes. Krążek wspiął się na szczyty notowań w 11 krajach, w tym: w Hong Kongu, Makau, Tajlandii, Tajwanie, Indonezji, Malezji, Singapurze oraz na Filipinach. W rankingach pojawiło się także tytułowe L.O.V.E oraz wyprodukowane przez Daehwi’ego Young 20.

W dniu premiery „O’Clock” Jihoon wziął udział w specjalnym showcase. Odpowiadał tam na pytania fanów oraz zdradził szczegóły powstawania EP. Ponadto zaprezentował się na żywo z L.O.V.E oraz Young 20. Występy solisty znajdziecie poniżej, a całość wydarzenia na platformie VLIVE.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: YouTube Park Jihoon Official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.