Monsta X zadebiutowało na najwyższym podium rankingu najpopularniejszych światowych albumów magazynu Billboard. 

Pierwszy pełny album boysbandu, “The CLAN Part 2.5: The Final Chapter <BEAUTIFUL>”, został wydany 21 marca. Już w dniu premiery zdobył uznanie międzynarodowej publiczności i trafił na listę najpopularniejszych albumów na świecie na iTunes. To pierwszy raz, kiedy Monsta X znalazło się tak wysoko w zestawieniu World Albums Billboard’u. Wcześniej pojawiły się w nim dwie poprzednie części trylogii “The CLAN” – “Lost” oraz “Guilty”. Zadebiutowały na kolejno piątym oraz trzecim miejscu. 

Zeszłotygodniowy tryumfator rankingu, “Flight Log: Arrival” od GOT7, tym razem spadł zaraz za podium. 

Nie są to jednak jedyne k-popowe albumy, które trafiły do zestawienia. Na ósmej pozycji znajdziemy “7℃N” CNBLUE, zaraz za nimi “Can You Feel It” Highlight oraz debiutancki album PRISTIN “HI! PRISTIN”. Więcej o nowym girlsbandzie Pledis Entertainment możecie przeczytać na naszej stronie TUTAJ

Na World Albums jest także “WINGS: You Never Walk Alone” BTS. Krążek trafił tam, oraz na wiele innych rankingów Billboard, zaraz po premierze. W zestawieniu najpopularniejszych światowych albumów utrzymuje się już więc szósty tydzień.

 

źródła: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.