Woolim Entertainment wydało oficjalne oświadczenie w sprawie kontuzji lidera Infinite, Sunggyu. 

W mediach pojawiła się dzisiaj informacja o drobnym wypadku na planie programu „Singderella”, gdzie muzyk występuje w roli MC. Woollim Entertainment, agencja zespołu, wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Przeczytamy w nim, że Sunggyu złamał żebro i w związku z tym piosenkarz będzie miał około miesięczną przerwę w aktywnościach. Złamanie musi się bowiem wygoić samo.

Źródło z wytwórni zdradziło, że chociaż na ostatnim spotkaniu z fanami, zespół ujawnił plany dotyczące majowego comebacku, teraz nic nie jest pewne. Harmonogram grupy najprawdopodobniej ulegnie zmianie ze względu na kontuzję Sunggyu. Agencja planuje rozmowy na ten temat, jednak póki co, skupia się głównie na zdrowiu lidera Infinite. Nie są pewne także promocje boysbandu w Japonii, które miały odbyć się w kwietniu.

Koreańskie media opublikowały również informacje o nowym teledysku zespołu. Miał być on nagrywany na koniec marca, jednak w zaistniałej sytuacji, te plany też zostały zmienione. Sunggyu nie jest w stanie tańczyć, więc scenariusz klipu może być nawet tworzony od nowa. 

Liderowi Infinite życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! O planach grupy będziemy informować Was na bieżąco na naszej stronie.

 

źródła: (1)(2)(3)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.