W najnowszym oświadczeniu SM Entertainment wypowiedziało się na temat przyszłości NCT DREAM. Czytamy w nim o najbliższym comebacku grupy, jak i powrocie Marka do unitu.

Promujące się aktualnie w szóstkę NCT DREAM powróci z nowym albumem 29 kwietnia. „Reload” będzie ostatnim krążkiem zespołu przed reorganizacją. Warto dodać, że jego przedsprzedaż rozpocznie się 14 kwietnia. Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższym tłumaczeniu oświadczenia agencji:

Dzień dobry. Tutaj SM Entertainment.

Przyszłe promocje oraz system organizacji NCT DREAM zostaną przearanżowane.

Po pierwsze, po premierze nowego albumu NCT DREAM 29 kwietnia i promocjach tego krążka, zmieni się system odchodzenia członków [z unitu] po ukończeniu 20. roku życia. Obecni członkowie nie staną się „absolwentami” i razem z Markiem będą kontynuować aktywności w siedem osób w formacie podobnym do NCT U, z nazwą NCT DREAM.

Ponadto, Renjun, Jeno, Jaemin, Chenle oraz Jisung dołączą do nowych grup NCT, które zostaną założone w oparciu o kierunki ich rozwoju oraz będą promować się globalnie.

Chcielibyśmy bardzo podziękować fanom, który okazują wiele wsparcia dla NCT DREAM i prosimy, by nadal obdarowywali zespół oraz jego członków miłością.

Dziękujemy. 

Wytwórnia podzieliła się także pierwszym teaserem nowego albumu NCT DREAM „Reload”:

 

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter SM Entertainment

Jeden komentarz “SM Entertainment ogłosiło reorganizację i comeback NCT DREAM. Mark wróci do unitu”

  1. Powiem tak, wiem, że NCT to projekt, który jest ciągle zmieniany i ta informacja jest doskonałym przykładem. Ale czy nie jest im lepiej już zostawić tą grupę pod tą nazwą i nie mieszać już tym wszystkim? To jest niezdrowe. Jak tak patrzę na to wszystko to nie współczuję sobie jako NCTzen, ale im, że muszą znosić te całe zamieszania. Powinni ustalić np; ta 7 należy tylko do unitu 127, a tamci do U i tak dalej. Tak jak zrobili z WayV, choć czuję, że Lucasa i Ten jeszcze zobaczymy w unicie U…. T.T Swoją drogą czekam na comeback NCT U.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.