SM Entertainment wypowiedziało się w kwestii najbliższych aktywności zespołu. W planach znalazło się wydanie nowej płyty.

Już niedługo SHINee stanie na scenie z nowym materiałem. Wytwórnia boysbandu zapowiedziała, że grupa jest w trakcie tworzenia albumu, który będzie gotowy w lutym. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji dotyczących promocyjnych aktywności zespołu.

Ostatni raz usłyszeliśmy SHINee w 2018 roku, kiedy wydano trzyczęściową serię „The Story of Light” z okazji 10-lecia kariery. Światło dzienne ujrzały wtedy takie piosenki jak Good Evening, I Want You oraz Our Page

Będzie to także pierwszy comeback, odkąd większość członków zespołu wróciła z wojska. Lider grupy, Onew, odbywał swój obowiązek wojskowy od grudnia 2018 roku do 20 lipca 2020 roku. Key był w armii od marca 2019 roku, a wrócił 7 października 2020 roku. Minho zaciągnął się jako ostatni – służył w Korpusie Piechoty Morskiej od kwietnia 2019 roku do 15 listopada 2020 roku. Taemin, urodzony w 1993 roku, planuje zacząć swoją służbę w tym roku.

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: shinee.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.