Boysband FNC Entertainment oficjalnie rozpoczął promocję nowego comebacku.

AKTUALIZACJA: 18 lutego

SF9 podzieliło się drugim zwiastunem klipu oraz zdjęciem lidera grupy, Youngbina:

AKTUALIZACJA: 17 lutego

Opublikowane zostały skróty wszystkich utworów z “NARCISSUS” oraz pełna lista piosenek albumu. Na zakulisowej fotografii zobaczyliśmy natomiast Jaeyoona.

AKTUALIZACJA: 16 lutego

To już ostatnia porcja indywidualnych zdjęć od SF9. Pojawili się na nich Taeyang, Hwiyoung oraz Chani. Bohaterem zakulisowego zdjęcia został Dawon.

AKTUALIZACJA: 15 lutego

Bohaterami najnowszych teaserów od SF9 zostali Dawon, Rowoon oraz Zuho. Zakulisowa fotografia należy natomiast do Hwiyounga.

AKTUALIZACJA: 14 lutego

Na Walentynki SF9 rozpoczęło publikację indywidualnych zdjęć i filmików z członkami grupy. Dzisiaj na teaserach pojawili się Youngbin, Inseong oraz Jaeyoon. Poza tym, puzzle na oficjalnej stronie grupy ujawniły zakulisową fotografię Inseonga. Wszystko znajdziecie poniżej:

AKTUALIZACJA: 13 lutego

Zobaczyliśmy dzisiaj zwiastun teledysku oraz fotografię Zuho.

AKTUALIZACJA: 12 lutego

Opublikowana została nowa grupowa fotografia SF9 oraz zdjęcie Taeyanga. Oba teasery znajdują się poniżej:

AKTUALIZACJA: 11 lutego, godzina 10:00

SF9 podzieliło się harmonogramem promocji płyty. W jej trakcie udostępnione zostaną fotografie każdego z członków zespołu, poznamy tracklistę krążka, czy zobaczymy teasery teledysku. Wszystkie szczegóły znajdziecie na grafice poniżej. Oprócz tego, opublikowana została grupowa fotografia boysbandu.

Oryginalny post: Zgodnie z zapowiedziami, w lutym usłyszymy nowy album SF9. Szóste EP boysbandu, “NARCISSUS”, ukaże się 20 lutego o 18:00 KST (10:00 naszego czasu). Płyta będzie dostępna w dwóch wersjach – “TEMPTATION” oraz “EMPTINESS”.

Przy okazji comebacku, oficjalna strona zespołu zmieniła swój wygląd. Znajdziemy na niej puzzle, które po ułożeniu ujawniają pierwszą teaserową fotografię. Jej bohaterem został maknae grupy, Chani

W zeszłym roku usłyszeliśmy dwa mini-albumy SF9. W lutym ukazało się wesołe i pełne kolorów “Mammia Mia!”, o którym więcej informacji znajdziecie TUTAJ. W wakacje grupa wydała natomiast “Sensuous”. Krążek wypełniony jest dojrzałymi, zmysłowymi i nieco drapieżnymi brzmieniami, a wszystko o nim przeczytacie TUTAJ.

 

źródło zdjęcia: FNC Entertainment
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.