Pozostali członkowie B.A.P zdecydowali się zerwać swoje kontrakty z obecną wytwórnią i odejść z agencji.

Z rana 18 stycznia TS Entertainment poinformowało, że czterej członkowie B.A.P, którzy nadal byli związani z agencją, odeszli z niej. Daehyun, Himchan, Youngjae i Jongup zerwali swoje kontrakty i nie są już częścią wytwórni. Poniżej przeczytacie specjalne oświadczenie:

„Dzień dobry, tutaj TS Entertainment.

Chcielibyśmy Was poinformować, że umowy z członkami B.A.P Himchanem, Daehyunem, Youngjae i Jongupem zostały zakończone.

Wraz z zerwaniem kontraktów wymienionych muzyków z TS Entertainment, doszliśmy do porozumienia, że nie będą oni odnawiać swoich umów i zamiast tego skupią się na odnalezieniu własnej ścieżki.

Szczerze dziękujemy zarówno koreańskim, jak i międzynarodowym fanom, którzy obdarzali członków B.A.P Himchana, Daehyuna, Youngjae i Jongupa miłością. Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziecie ich wspierać.

Dziękujemy.”

Zerwanie kontraktów wspomnianych artystów oznacza, że wszystkich sześciu członków B.A.P odeszło z agencji. Kontrakty każdego z nich kończyły się jednak w innym terminie. Yongguk postanowił rozstać się z TS Entertainment w sierpniu 2018, a Zelo poszedł w jego ślady w grudniu. Przypomnijmy, że lider B.A.P wrócił niedawno z kawałkiem HIKIKOMORI.

 

źródło:(1)
źródło zdjęć: Oficjalny Twitter TS Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.