Pierwszy raz od debiutu SEVENTEEN zwyciężyło w MBC Show Champion!

Zespół powrócił ostatnio z nową płytą „Love&Letter”. Promująca ją piosenka, Pretty U, otrzymała nagrodę za pierwsze miejsce w najnowszym odcinku muzycznego show MBC – Show Champion! Grupa rywalizowała o nią z Block B, VIXX, Jung Eun Ji i TWICE. Jest to pierwsze tego typu zwycięstwo SEVENTEEN od czasu debiutu w maju 2015.

Chłopcy, po ogłoszeniu wyników, byli zszokowani i nie mogli ukryć emocji. Niektórzy byli tak wzruszeni, że nie mogli nic powiedzieć, kiedy przyszła ich kolej na podziękowania. Podczas finałowego bisu, członkowie podziękowali fanom tworząc piramidę. Na Twitterze programu Show Champion ukazały się zdjęcia grupy zza kulis, już z trofeum.

 

SEVENTEEN znalazł się ostatnio też w TOP10 światowych albumów na liście Billboard, o czym pisaliśmy (TUTAJ). Zobaczcie występ i wzruszające ogłoszenie zwycięzcy poniżej!

 

 

W najnowszym odcinku MBC Show Champion, zaprezentowali się również: VIXX, Laboum, Lovelyz, April, HISTORY, Cosmic Girls, Berry Good, Jeon Youngdo and Jenny, Boys Republic, Lou.de, MIXX, CoCoSoRi, Cra’Beat oraz Jang Mi.

VIXX – Dynamite

Laboum – Journey to Atlantis

Lovelyz – Fondant i Destiny

April – Jelly i Tinkerbell

HISTORY – Queen

Cosmic Girls – Mo Mo Mo

Berry Good – Angel

Boys Republic – Get Down

Lou.de – Disrespectful Breakup

MIXX – Oh Ma Mind

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.